fbpx
Warta Poznań - stadion przy Drodze Dębińskiej 12

Nie stój w kolejce – kup bilet na mecz na bilety.klubwarta.pl

Ruszyła sprzedaż biletów na sobotni mecz Warty Poznań z Wigrami Suwałki w 27. Kolejce Fortuna 1. Ligi. Na razie są one dostępne tylko w Internecie, na bilety.klubwarta.pl.

Po dwóch meczach, które w roli gospodarza „Zieloni” rozgrywali w niedziele, tym razem podejmą oni ligowego rywala w sobotę. 6 kwietnia o godz. 16 rozpocznie się pojedynek z Wigrami Suwałki. Z racji tego, że zmierzą się ze sobą dwa zespoły zaangażowane w walkę o uniknięcie degradacji, mecz będzie miał wyjątkową stawkę.

Trwa już sprzedaż biletów na sobotnie spotkanie. Póki co, jest ona prowadzona za pośrednictwem platformy internetowej bilety.klubwarta.pl. Zachęcamy do zakupu wejściówek właśnie w ten sposób.

Twoje korzyści:
– kupujesz bilet bez wychodzenia z domu,
– w przedsprzedaży płacisz mniej – 15 zł za bilet normalny, 10 zł za ulgowy i 2 zł za bilet dziecięcy,
– nie stoisz w kolejce do kasy,
– nie musisz pamiętać, czy masz bilet ze sobą – wystarczy, że pokażesz go na ekranie urządzenia przenośnego typu smartfon, tablet itp. przy wejściu na stadion.

Przedsprzedaż w kasie biletowej przy Drodze Dębińskiej 12 będzie prowadzona w czwartek i w piątek w godzinach 12-18. W te dni obowiązują ceny “internetowe”, czyli 15 zł za bilet normalny, 10 zł za ulgowy i 2 zł za bilet dziecięcy. Z kolei bilet rodzinny (dwie dorosłe osoby plus dwoje dzieci) kosztuje 25 zł.

W dniu meczu z Wigrami Suwałki kasa będzie czynna od godz. 13. Każdy bilet – z wyjątkiem dziecięcego, którego cena się nie zmienia – będzie droższy o 5 zł.