fbpx
Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 2:1. Michał Grobelny

Michał Grobelny: Bardzo nas boli ten mecz

Z przebiegu meczu powinniśmy wywieźć z Grudziądza o wiele korzystniejszy rezultat – uważa pomocnik Warty Poznań Michał Grobelny. W siódmej kolejce Fortuna 1 Ligi poznański zespół przegrał 1:2 z Olimpią Grudziądz.

Gospodarze przerwali w sobotę swoją serię czterech porażek, a dla Warty Poznań przegrana w Grudziądzu była pierwszą po pięciu meczach ze zdobyczami punktowymi i dopiero drugą w sezonie. “Zieloni” mieli w sobotę zdecydowaną przewagę, oddali więcej strzałów na bramkę i dłużej utrzymywali się przy piłce, a jednak zeszli z boiska pokonani. –
W pierwszej połowie w pełni kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń na boisku, więc tym bardziej szkoda bramki, którą straciliśmy przed przerwą. Wystarczyła chwila nieuwagi i przegrywaliśmy 0:1. Zespół z Grudziądza był cofnięty, starał się odpierać ataki i wyprowadzać kontry. Ciężko było nam się przebić – opowiada Michał Grobelny.

Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 2:1. Michał Grobelny

Na początku drugiej części Olimpia strzeliła drugiego gola. Potem zupełnie dominowaliśmy na boisku – dodaje pomocnik Warty Poznań. – Bardzo boli nas ten mecz. Straciliśmy dwie bramki, ale mieliśmy multum sytuacji. Z przebiegu meczu powinniśmy wywieźć o wiele korzystniejszy rezultat. Nie szukamy wymówek. Wiemy, w czym zawiniliśmy i musimy to poprawić, ale dziś tracimy punkty.


Zobacz galerię zdjęć z meczu