43aspect
Warta Poznań - Lech Poznań, Centralna Liga Juniorów U-17

Tak grały drużyny młodzieżowe Warty Poznań – wyniki

Dowiedz się, jak poszło w rozgrywkach ligowych zespołom młodzieżowym Warty Poznań:

Drużyna A1 (rocznik 2001/2002)

SPN SZAMOTUŁY – WARTA POZNAŃ 0:6 (0:3)
Bramki:
0:1 Lisowski (6.) 0:2, 0:3 i 0:4 Forszpaniak (22., 28. i 55.), 0:5 i 0:6 Szmyt (75. i 81.)
Warta Poznań: Mateusz Kustosz – Stanisław Jarysz (55. Michał Mól), Kacper Tomaszczak (60. Filip Małek), Radosław Rzepka, Dawid Rogowicki – Mateusz Maluśki (55. Łukasz Maćkowiak), Maks Lisowski (60. Aleks Nowacki) – Sebastian Olszewski, Kajetan Szmyt, Dominik Winkel (55. Oskar Bartkowiak) – Dawid Forszpaniak (60. Dominik Smykowski).

Drużyna B1 (rocznik 2003)

WARTA POZNAŃ – LECH POZNAŃ 1:2 (1:0)
Bramka:
1:0 Żerkowski (22.)
Warta Poznań: Wiktor Król – Albert Żerkowski, Szymon Kaczmarek, Robert Kregielczak (85. Aleksander Kultys), Jakub Bylina (85. Mateusz Streb), Aleksander Kluczyński (74. Rafał Rajch), Mateusz Wojciechowski, Jakub Poterski (59. Mateusz Liszyński), Maksymilian Hyżyk (68. Krzysztof Żybura), Mateusz Natyna (56. Mikołaj Stangel), Mikołaj Narożny.

Drużyna B2 (rocznik 2004)

WARTA POZNAŃ – ZŁOCI ZŁOTKOWO 10:0 (6:0)
Bramki:
1:0 Sarbinowski (9.), 2:0 Juchacz (17.), 3:0 Przybylski (21.), 4:0 Siedlecki (27’), 5:0 i 6:0 Sarbinowski (33. I 40.), 7:0 i 8:0 Pacholski (55. i 76.), 9:0 Rogaliński (79.), 1:0 Cierżniak (82.)
Warta Poznań: Kacper Geier, (46. Kacper Topolski), Wiktor Cierżniak, Antoni Pacholski, Dawid Adamek, Filip Pisarek (60. Antoni Pindur), Jakub Milkowski, (46. Adam Pacholski), Arseni Downarovicz (65. Julian Kamiński), Bruno Siedlecki, Szymon Sarbinowski (41. Filip Jakubowski), Kacper Osajda (46. Tomasz Rogaliński), Jakub Juchacz (46. Krystian Michalak).

Drużyna C1 (rocznik 2005)

POGOŃ SZCZECIN- WARTA POZNAŃ 1:0 (0:0)
Bramka:
1:0 (85.)
Warta Poznań: Bartosz Dubel- Aleksander Zajder, Adrian Dutkiewicz, Kamil Górecki, Michał Gamalczyk – Kacper Adamczyk ( 30. Cezary Modławski), Bartosz Falbierski (60. Bartosz Urbaniak), Kamil Janik (78. Szymon Piechocki)- Kacper Pytlik (70. Błażej Guszczak), Błażej Krzywicki (60. Igor Skrobała), Jakub Michalewicz (50. Kamil Lorek).

Drużyna C2 (rocznik 2006)

LECH POZNAŃ – WARTA POZNAŃ 0:4 (0:1)
Bramki:
0:1 Marciniak (26.), 0:2 Jechura (44.), 0:3 Marciniak (53.) 0:4 Szpakowski (74.)
Warta Poznań: Borys Ołeniak (Piotr Kruk) – Jan Nowak (Oskar Popielski) – Błażej Guszczak – Dawid Szpakowski – Filip Kabat – Igor Ćwikliński (Patryk Jencz) – Antoni Giezek (Aleks Jechura) – Wojciech Karasiewicz (Igor Skrobała) – Filip Pytlewski (Aleksander Marciniak) – Krzysztof Żywiec (Daniel Jasiński) – Łukasz Wiśniewski.

NIELBA WĄGROWIEC – WARTA POZNAŃ 0:7 (0:6)
Bramki:
0:1 Szpakowski (2.), 0:2 Ćwikliński (11.), 0:3 Kabat (15.) 0:4 Ćwikliński (23.) 0:5 Jencz (38.) 0:6 i 0:7 Jasiński (39. i 52.)
Warta Poznań: Piotr Kruk – Oskar Popielski (Antoni Nowaczyk), Antoni Giezek, Dawid Szpakowski (Wojciech Karasiewicz), Filip Kabat, Igor Ćwikliński (Patryk Jencz), Kacper Maciejewski, Robert Urbaniak (Michał Piechnicki), Aleks Jechura, Daniel Jasiński (Krzysztof Żywiec), Kuba Sobczak (Łukasz Wiśniewski).

Drużyna D1 (rocznik 2007)

SUCHARY SUCHY LAS – WARTA I POZNAŃ 0:4 (0:1)
Bramki:
Bramki: 0:1 Ganowski (10.), 0:2 Kurowski (33.), 0:3 Budych (39.), 0:4 Busz (57.)
Warta Poznań: Michał Fornalik – Mikołaj Kotarba, Antoni Pawlicki – Adrian Budych, Ksawery Majsner, Kuba Ganowski, Mikołaj Górny, Marcel Kurowski – Igor Busz. Grali również: Adam Gawelski, Mikołaj Pol, Jan Jaroszewski, Filip Malchrowicz, Tymon Śledziński, Antoni Roth, Maciej Niemier.

WARTA II POZNAŃ – SF LUBOŃ 4:0 (3:0)
Bramki:
1:0 Korczak (8.), 2:0 Białaszyk (15.), 3:0 Schade (25.), 4:0 Wojtysiak (54.)
Warta Poznań: Maksymilian Suwicza – Marcin Maląg, Oskar Stefan, Dominik Korczak, Adam Cylwik, Piotr Białaszyk, Igor Wojtysiak, Eryk Schade. Grali również: Dawid Kanikowski, Franciszek Jakubowski, Jakub Szałaty, Stanisław Rzeźnik.

Drużyna D2 (rocznik 2008)

WARTA II POZNAŃ – CANARINHOS SKÓRZEWO 6:1 (4:0)
Bramki:
1:0 Nowaczyk (6.) Woźniak (16.), 3:0 Michalak (25.), 4:0 Pindur (29.), 5:1 i 6:1 Woźniak (58. i 59.)
Warta Poznań: Tymon Marciniak – Mateusz Woźniak, Ernest Śliwiński, Jan Kosik, Jan Sip, Adam Michalak, Wiktor Mączkowski, Stanisław Pindur, Maksymilian Nowaczyk

Drużyna E2 (rocznik 2010)

NAP NOWY TOMYŚL – WARTA II POZNAŃ 4:8 (1:6)
Bramki:
0:1 Domagała (3. ) 0:2 Maćkowiak (4.) 0:3 Karasiński (13.), 1:4, 1:5, 1:6 i 1:7 Maćkowiak (17., 20., 25. i 38.), 1:8 Grzybek (46.)
Warta II Poznań: Jędrzej Chłodnicki – Maciej Jezierski, Wiktor Tomaszewski – Borys Grzybek, Filip Maćkowiak, Bartosz Karasiński – Jakub Domagała.