fbpx
Łukasz Spławski (Warta Poznań)

Warta Poznań zagra w Niepołomicach 22 października

Przeniesiony mecz 13. kolejki Fortuna 1 Ligi Puszcza Niepołomice – Warta Poznań odbędzie się we wtorek, 22 października.

Obie drużyny miały zmierzyć się ze sobą w piątek, 11 października. Spotkanie zostało jednak odwołane ze względu na powołanie do młodzieżowej reprezentacji Polski bramkarza Puszczy, Karola Niemczyckiego. Z kolei trener Piotr Tworek nie mógłby liczyć w tym terminie na Aleksa Ławniczaka, który jest na zgrupowaniu kadry narodowej do lat 20.

Wyznaczonym terminem na odrobienie zaległości jest środa, 23 października i to właśnie tego dnia miało dojść do pojedynku „Zielonych” w Niepołomicach. Pojawił się jednak taki problem, że kolejny mecz ligowy Puszcza rozegra już w piątek, 25 października w Olsztynie ze Stomilem. Warta zgodziła się więc na grę w Niepołomicach we wtorek, 22 października.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 19.

W najbliższy weekend wicelider Fortuna 1 Ligi ma wolne. Kolejny mecz o punkty rozegra w sobotę, 19 października, gdy w Grodzisku Wlkp. podejmie Zagłębie Sosnowiec. Po meczu w Niepołomicach „Zielonych” czeka kolejny, wyjazd – tym razem na sobotni (26 października) pojedynek z GKS Tychy.