fbpx
Warta Poznań U-17

Tak grały drużyny młodzieżowe Warty Poznań

Dziesięć zwycięstw w meczach ligowych odnieśli ostatnio młodzi piłkarze “Zielonych”. Zachęcamy do zapoznania się z wynikami spotkań Akademii Warty Poznań.

Drużyna B1 (rocznik 2003)

WARTA POZNAŃ – ARKA GDYNIA SI 3:0 (2:0)
Bramki:
1:0 Rajch (20.), 2:0 Soiński (30.), 3:0 Rajch (85.)
Warta: Mateusz Kustosz – Robert Kręgielczak (75. Jakub Bylina), Aleksander Kultys,Szymon Kaczmarek (80. Hubert Kaptur), Szymon Soiński , Aleksander Kluczyński (70. Mikołaj Stangel), Mateusz Wojciechowski, Mikołaj Narożny (60. Eryk Wlaźlak), Rafał Rajch (75. Mateusz Liszyński, Maksymilian Hyżyk, Nikodem Matuszak (70. Jakub Poterski).

Drużyna B2 (rocznik 2004)

WEŁNA ROGOŹNO – WARTA POZNAŃ 0:5 (0:3)
Bramki:
0:1 Andrzejewski (11.), 0:2 Siedlecki (35.), 0:3 Sarbinowski (42.), 0:4 i 0:5 Cierżniak (65. i 82.)
Warta: Leo Przybylak (65. Kacper Geier) – Tomasz Rogaliński (75. Krystian Michalak), Dawid Adamek, Filip Jakubowski, Filip Pisarek (70. Martin Woroch), Jakub Milkowski (65. Wiktor Konecki), Miłosz Wódecki, Szymon Sarbinowski, Bruno Siedlecki (55. Wiktor Cierżniak), Kacper Osajda (75. Antoni Pindur), Denis Andrzejewski (70. Jakub Juchacz).

Drużyna C1 (rocznik 2005)

WARTA POZNAŃ- UKS LOTOS GDAŃSK 1:1 (0:0)
Bramki:
1:0 Dudkiewicz (60.), 1:1 (78.)
Warta: Kacper Topolski – Aleksander Zajder, Adrian Dutkiewicz, Bartosz Urbaniak, Kacper Adamczyk – Kacper Krzyżostaniak, Bartosz Falbierski (73. Błażej Krzywicki), Kamil Janik (50. Cezary Modławski) – Jakub Michalewicz (41. Michał Gamalczyk), Kacper Pytlik (50. Błażej Guszczak (73. Kamil Lorek)), Igor Skrobała.

Drużyna C2 (rocznik 2006)

CANARINHIOS SKÓRZEWO – WARTA POZNAŃ 1:1 (1:1)
Bramka:
0:1 Sobczak (1.)
Warta: Borys Ołeniak (Piotr Kruk) – Wojciech Karasiewicz (Oskar Popielski), Dawid Szpakowski (Antoni Nowaczyk), Jan Nowak, Antoni Giezek, Filip Pytlewski, Aleks Marciniak (Igor Ćwikliński), Kacper Maciejewski (Aleks Jechura), Kuba Sobczak (Robert Urbaniak), Krzysztof Żywiec (Daniel Jasiński), Wiśniewski Łukasz.

Drużyna D1 (rocznik 2007)

CANARINHOS SKÓRZEWO – WARTA POZNAŃ 0:13 (0:7)
Bramki:
0:1 Ganowski (2.), 0:2 Busz (5.) 0:3 Ganowski (15.), 0:4 Busz (17.), 0:5 Kurowski (19.), 0:6 Roth (27.), 0:7 Śledziński (28.), 0:8 Roth (31.), 0:9 i 0:10 Kurowski (33. i 40.), 0:11 Pawlicki (52.), 0:12 Górny (55.), 0:13 Ganowski (58.)
Warta: Michał Fornalik, Mikołaj Kotarba, Antoni Pawlicki, Adrian Budych, Jakub Ganowski, Ksawery Majsner, Mikołaj Górny, Marcel Kurowski, Igor Busz. Grali także: Filip Malchrowicz, Antoni Roth, Jan Jaroszewski, Tymon Śledziński, Igor Dutkiewicz, Mikołaj Pol.

Drużyna D2 (rocznik 2008)

POZNANIAK POZNAŃ – WARTA I POZNAŃ 0:12 (0:3)
Bramki:
0:1 Golak (8.), 0:2 Jarzębowski (18.), 0:3 Łuczak (20.), 0:4 Golak (29.), 0:5 Jarzębowski (45.), 0:6 Wojtaszek (53.), 0:7 Kaszkowiak (54.), 0:8 i 0:9 Wojtaszek (57. i 58.), 0:10 Kaszkowiak (59.), 0:11 Wojtaszek (59.), 0:12 Jarzębowski (60.)
Warta: Olaf Bleja, Milan Wojtaszek, Rafał Tomczak, Jakub Jarzębowski, Wojciech Bereszyński, Hubert Buliński, Jędrzej Hanuszczak, Dawid Nettmann, Wojciech Golak. Grali także: Olaf Chojnacki, Jakub Owsianowski, Wojciech Kaszkowiak, , Michał Łuczak, Kacper Czyż.

POZNAŃSKA “13” – WARTA II POZNAŃ 0:3 (0:0)
Bramki:
0:1 i 0:2 Kawiński (41, i 54.) 0:3 Kosik (61.)
Warta: Majchrzak – Sip, Piskor – Woźniak, Mączyński, Kawiński – Śliwiński, Madej – Nowaczyk. Grali również: Kosik, Pindur, J. Buliński.

Drużyna E2 (rocznik 2010)

Warta II Poznań – Piast Kobylnica 7:1 (4:0)
Bramki:
Domagała trzy (13., 15 i 29.), Maćkowiak dwie (23. i 29.), Piast (33.), Fehlau (42.), Walczak (49.)
Warta: Mateusz Walczak, Mikołaj Fehlau, Maciej Jezierski, Bartosz Karasiński, Borys Grzybek, Filip Maćkowiak, Nikodem Stachowski. Grali również: Jakub Domagała, Jan Jankowiak, Igor Żok.

Drużyna F1 (rocznik 2011)

WARTA II POZNAŃ 1:6 APR OBORNIKI
Bramka:
D. Pomian

WARTA II POZNAŃ 1:4 SUCHARY SUCHY LAS
Bramka:
A. Kubiak

WARTA II POZNAŃ 5:2 UKS “13” POZNAŃ
Bramki:
J. Mirek dwie, F. Rataj, M. Tomalak, A. Rosendahl

WARTA I POZNAŃ – KANIA GOSTYŃ 20:6 (gra kontrolna)
Bramki:
O. Czubek sześć, F. Jankowiak cztery, J. Fusillier, W. Eliński po trzy, M.Nowak, zawodnik testowany po dwie

Drużyna F2 (rocznik 2012)

WARTA II POZNAŃ – TALENT II POZNAŃ 6:1
Bramki:
Skała i Bitner po dwie, Synoradzki, Spiegel

WARTA II POZNAŃ – LIDER SWARZĘDZ 5:0
Bramki:
Spiegel i Czaja po dwie, Skała

WARTA II POZNAŃ – MEBLORZ SWARZĘDZ 3:0 (walkower)