fbpx
Warta Poznań, trampkarze, zespół C2

Tak grały zespoły młodzieżowe Warty Poznań

Przeczytaj raport i dowiedz się, jak w ostatnim czasie radziły sobie młodzieżowe drużyny Warty Poznań:

Drużyna A1 (rocznik 2001/2002)

WARTA POZNAŃ – GKS DOPIEWO ZAKRZEWO 3:0 (2:0)
Bramki:
1:0 Małek (29.), 2:0 Forszpaniak (34.), 3:0 Szmyt (57.)
Warta: Cyprian Błażejewski (61. Daniel Araszkiewicz) – Stanisław Jarysz (55. Mikołaj Libera), Filip Małek Łukasz Maćkowiak (61. Antonio Asani), Kacper Tomaszczak – Mateusz Sołtysiak (70. Radosław Rzepka), Filip Wędzikowski (55. Klaudiusz Marecki), Maksymilian Lisowski – Kajetan Szmyt, Sebastian Olszewski, Dawid Forszpaniak (70. Michał Mól).

Drużyna B1 (rocznik 2003)

WARTA POZNAŃ-LECH POZNAŃ 1:1 (0:0)
Bramki:
1:0 Wojciechowski (69.), 1:1 (90.)
Warta: Wiktor Król – Robert Kręgielczak, Albert Żerkowski, Szymon Kaczmarek,Szymon Soiński, Mikołaj Stangel (59. Aleksander Kluczyński), Mateusz Wojciechowski, Eryk Wlazlak, Rafał Rajch (87. Mateusz Liszyński), Maksymilian Hyżyk (78. Krzysztof Żybura), Nikodem Matuszak (66. Mikołaj Narożny (78. Mateusz Natyna))

Drużyna B2 (rocznik 2004)

WARTA POZNAŃ – KP PIŁA 5:0 (1:0)
Bramki:
1:0 i 2:0 Wódecki (10 i 54.), 3:0 Juchacz (60.), 4:0 Woroch (68.), 5:0 Włodarczak (79.)
Warta: Leo Przybylak (65. Kacper Geier), Tomasz Rogaliński (75. Krystian Michalak), Dawid Adamek, Adam Pacholski, Filip Pisarek (75. Eryk Włodarczak), Filip Jakubowski, Miłosz Wódecki, (70. Julian Kamiński) Bruno Siedlecki (55. Martin Woroch), Wiktor Cierżniak (55 Jakub Juchacz), Szymon Sarbinowski, Denis Andrzejewski (65. Mateusz Porzucek).

Drużyna C1 (rocznik 2005)

WARTA POZNAŃ- POGOŃ SZCZECIN 1:1 (0:0)
Bramka:
Falbierski (61.)
Warta: Kacper Topolski – Aleksander Zajder, Adraian Dutkiewicz, Bartosz Urbaniak, Kacper Adamczyk – Kacper Krzyżostaniak,Bartosz Falbierski, Cezary Modławski (75. Błażej Krzywicki) – Michał Gamalczyk (60. Błażej Guszczak), Kacper Pytlik (50. Jakub Michalewicz), Igor Skrobała (78. Kamil Lorek).

Drużyna C2 (rocznik 2006)

WARTA POZNAŃ – LECH POZNAŃ 4:3 (0:1)
Bramki:
1:2 Ćwikliński (48.), 2:2 Jasiński (49.), 3:3 Jechura (66.), 4:3 Ćwikliński (76.)
Warta: Borys Ołeniak (Olek Grzybowski) – Wojciech Karasiewicz (Jan Nowak), Dawid Szpakowski, Michał Piechnicki, Oskar Popielski (Błażej Guszczak), Filip Pytlewski, Antoni Giezek (Igor Ćwikliński), Kacper Maciejewski (Aleks Marciniak), Daniel Jasiński (Robert Urbaniak), Aleks Jechura (Krzysztof Żywiec), Kuba Sobczak.

Drużyna D1 (rocznik 2007)

WARTA I POZNAŃ – SUCHARY SUCHY LAS 2:0 (1:0)
Bramki:
1:0 Busz (19.) 2:0 Dutkiewicz (34.)
Warta: Michał Fornalik – Mikołaj Pol, Antoni Pawlicki, Adrian Budych, Filip Malchrowicz, Ksawery Majsner, Mikołaj Górny, Marcel Kurowski, Igor Busz. Grali także: Mikołaj Kotarba, Olaf Bleja, Antoni Roth, Jan Jaroszewski, Tymon Śledziński, Igor Dutkiewicz.

Drużyna D2 (rocznik 2008)

WARTA I POZNAŃ – POZNAŃSKA „13” 6:2 (4:0)
Bramki:
1:0 Wojtaszek (1.), 2:0 Bereszyński (11.), 3:0 Golak (25.) 4:0 Łuczak (28.) 5:0 Wojtaszek (45.) 6:0 Golak (36.)
Warta: Olaf Chojnacki – Milan Wojtaszek, Rafał Tomczak, Wojciech Kaszkowiak, Wojciech Bereszyński, Hubert Buliński, Jędrzej Hanuszczak, Dawid Nettmann, Wojciech Golak. Grali także: Jakub Owsianowski, Michał Łuczak.

Drużyna F1 (rocznik 2011)

WARTA I POZNAŃ – UNIA SWARZĘDZ 3:1
Bramki:
B. Gendera, T. Mizgalski, O. Czubek
WARTA I POZNAŃ – CZARNI CZERNIEJEWO 7:0
Baramki:
O. Czubek 2, B. Gendera, F. Jankowiak, M. Nowak, J. Fusillier, W. Eliński
WARTA I POZNAŃ – PIAST KOBYLNICA 7:2
Bramki:
M. Nowak, O. Czubek po 2, F.Jankowiak, W. Eliński , A. Korkus
WARTA II POZNAŃ – SUCHARY SUCHY LAS 3:6
Bramki:
O. Przysiężniuk, samobójcza, P. Szymanowski
WARTA II POZNAŃ – UKS ,,13” POZNAŃ 1:3
Bramki:
M. Tomalak
WARTA II POZNAŃ – APR OBORNIKI 0:4

Drużyna F2 (rocznik 2012)

WARTA I POZNAŃ – ORLIK POZNAŃ 7:2
Bramki:
Prałat 4, Maiga 2, Frąckowiak
WARTA I POZNAŃ – WAP LUBOŃ 9:2
Bramki:
Wiśniewski 2, Kubiak, Maiga, Klitkowski, Guszczak, Frąckowiak, Prałat, Wieczorek
WARTA I POZNAŃ – CANARINHOS SKÓRZEWO 3:3
Bramki:
Klitkowski, Prałat, Frąckowiak
WARTA II POZNAŃ – TALENT POZNAŃ 2:1
Bramki:
Synoradzki, Olech
WARTA II POZNAŃ – LIDER SWARZĘDZ 2:0
Bramki:
Synoradzki 2
WARTA II POZNAŃ – MEBLORZ SWARZĘDZ 3:0 (walkower)