fbpx
Kajetan Szmyt (Warta Poznań)

Tak grały drużyny młodzieżowe Warty Poznań

Dwie wygrane z dwucyfrową zdobyczą bramkową zanotowali w ostatnich dniach młodzi piłkarze “Zielonych”. Sprawdź, jak radziły sobie zespoły Akademii Warty Poznań.

Drużyna A1 (rocznik 2001/2002)

BŁĘKITNI WRONKI – WARTA POZNAŃ 0:12 (0:6)
Bramki:
0:1 i 0:2 Forszpaniak (3. i 9.), 0:3 Małek (22.), 0:4 Szmyt (27.), 0:5 i 0:6 Forszpaniak (30. i 35.), 0:7 Smykowski (53.), 0:8 Jarysz (60.), 0:9 Szmyt (65.), 0:10, 0:11 i 0:12 Wędzikowski (75., 81. i 85.)
Warta: Wiktor Król (55. Cyprian Błażejewski)- Stanisław Jarysz (65. Dawid Rogowicki), Filip Małek (45. Radosław Rzepka), Łukasz Maćkowiak, Dominik Winkel – Mateusz Sołtysiak (55. Mateusz Maluśki), Maksymilian Lisowski (55. Aleks Nowacki), Dominik Smykowski (55. Michał Mól) – Kajetan Szmyt, Mikołaj Libera, Dawid Forszpaniak (45. Filip Wędzikowski).

Drużyna B1 (rocznik 2003)

WARTA POZNAŃ – LECHIA GDAŃSK 1:2 (1:0)
Bramki:
1:0 Matuszak (29.), 1:1 (70.), 1:2 (90.)
Warta: Mateusz Kustosz – Robert Kręgielczak, Albert Żerkowski, Szymon Kaczmarek, Szymon Soiński, Mikołaj Stangel (60. Aleksander Kluczyński), Mateusz Wojciechowski, Eryk Wlazlak (68. Mikołaj Narożny), Rafał Rajch (83. Mateusz Liszyński), Maksymilian Hyżyk (75. Krzysztof Żybura), Nikodem Matuszak (85. Mateusz Natyna).

Drużyna B2 (rocznik 2004)

KOZIOŁEK POZNAŃ – WARTA POZNAŃ 2:12 (0:5)
Bramki:
0:1 Wódecki (9.), 0:2, 0:3, 0:4, 0:5 Andrzejewski (13., 26., 29. i 34.), 1:5 (48.), 1:6 i 1:7 Juchacz (51. i 54.), 1:8 Włodarczak (63.), 1:9 Siedlecki (71.), 1:10 Cierżniak (75.), 1:11 Pindur (86.), 1:12 Cierżniak (88.), 2:12 (90.)
Warta: Kacper Geier (65. Borys Ołeniak) – Tomasz Rogaliński (55. Eryk Włodarczak), Dawid Adamek, (65. Antoni Przybylski, Filip Jakubowski, Martin Woroch, Wiktor Konecki (55. Jakub Milkowski), Miłosz Wódecki, Bruno Siedlecki, Jakub Juchacz (55. Wiktor Cierżniak, Szymon Sarbinowski, Denis Andrzejewski (65. Antoni Pindur).

Drużyna C1 (rocznik 2005)

FASE SZCZECIN- WARTA POZNAŃ 2:0 (1:0)
Warta:
Kacper Topolski – Aleksander Zajder (45. Błażej Guszczak ), Adraian Dutkiewicz, Bartosz Urbaniak (60. Kamil Górecki), Kacper Adamczyk – Kacper Krzyżostaniak, Bartosz Falbierki, Kamil Janiak (65. Kamil Lorek), Kacper Pytlik (65. Cezary Modławski), Michał Gamalczyk (70. Błażej Krzywicki) – Igor Skrobała (60. Jakub Michalewicz).

Drużyna C2 (rocznik 2006)

AP Reissa Poznań – Warta Poznań 0:3 (0:1)
Bramki:
0:1 Wiśniewski (34.), 0:2 Szpakowski (67.), 0:3 Jencz (80.)
Warta: Borys Ołeniak (Piotr Kruk) – Jan Nowak (Wojciech Karasiewicz), Dawid Szpakowski, Michał Piechnicki, Oskar Popielski, Igor Ćwikliński, Antoni Giezek (Patryk Jencz), Kacper Maciejewski (Aleks Marciniak), Daniel Jasiński(Robert Urbaniak), Aleks Jechura (Krzysztof Żywiec) – Łukasz Wiśniewski (Kuba Sobczak).

Drużyna D2 (rocznik 2008)

UNIA SWARZĘDZ – WARTA POZNAŃ 0:4 (0:1)
Bramki:
0:1 Nowaczyk (2.), 0:2 Mączkowski (34.), 0:3 Piskor (52.), 0:4 Kawicki (58.)
Warta: Majchrzak – Woźniak, Kosik – Pindur, Mączyński, Kawicki – Madej, Piskor – Nowaczyk. Grali także: Sip, Śliwiński, J. Buliński.

Drużyna F1 (rocznik 2011)

WARTA II POZNAŃ 3:5 SUCHARY SUCHY LAS
Bramki:
A.Żurawski, M.Kramer, J.Bednarski
WARTA II POZNAŃ 0:2 UKS ,,13” POZNAŃ
WARTA II POZNAŃ 0:9 APR OBORNIKI

Drużyna F2 (rocznik 2012)

WARTA II POZNAŃ – LIDER SWARZĘDZ 2:0
Bramki:
Spiegel, Kaczmarek
WARTA II POZNAŃ – UKS TALENT II POZNAŃ 1:0
Bramka:
Kaczmarek