fbpx
Kibice Warty Poznań

Informacja na temat sprzedaży biletów na mecz Lech Poznań – Warta Poznań

Nie będzie sprzedaży biletów do sektora gości na mecz Lecha Poznań z Wartą Poznań w 4. kolejce PKO Ekstraklasy. Derby miasta będzie mogło obejrzeć ok. 15 tysięcy ludzi, a Lech sprzedał już ok. 2/3 miejsc na pojedynek z “Zielonymi”.

Pierwsze od ponad 25 lat ligowe derby Poznania pomiędzy Wartą  a Lechem odbędą się już w następny weekend, w 4. kolejce Ekstraklasy. Pojedynek dwóch najlepszych zespołów ze stolicy Wielkopolski wyznaczono na niedzielę, 20 września, na godz. 17:30. Gospodarzem będzie klub z ul. Bułgarskiej.

Nie będzie specjalnego sektora dla kibiców Warty Poznań. Będą oni mogli usiąść na ogólnodostępnych sektorach. Nie wprowadzamy tutaj żadnych ograniczeń – mówi rzecznik prasowy Lecha Poznań, Maciej Henszel. – Zapraszamy do zakupu biletów w naszym systemie biletowym na stronie bilety.lechpoznan.pl. Derby będzie mogło zobaczyć ok. 15 tys. osób, bo tylko tylu kibiców możemy wpuścić na trybuny ze względu na obostrzenia związane z pandemią. 2/3 miejsc jest już zajętych przez posiadaczy karnetów oraz osoby, które zdążyły już kupić bilet na mecz z Wartą.

Bilety normalne na mecz Lech Poznań – Warta Poznań kosztują 35 i 50 zł (w zależności od trybuny), ulgowe dla osób w wieku 13-26 lat i seniorów powyżej 65 roku życia – są po 40 i 28 zł, a dla  dzieci w wieku od 5 do 13 lat – 15 zł.