fbpx

Nie jesteś jeszcze w Fortuna Klub Plus? Nic straconego!

Jako dumny sponsor Fortuna 1 Liga pragniemy przedstawić spersonalizowane karty Fortuna Klub Plus z herbem Warty Poznań.

Kup bilet bądź karnet na mecz Warty Poznań i odbierz wyjątkową kartę. Następnie udaj się do dowolnego Punktu Przyjmowania Zakładów, a po dokonaniu rejestracji otrzymaj 10 zł w punktach FKP na grę. W najbliższą środę Twoje konto zostanie doładowane dodatkowymi 20 zł w punktach FKP. Ciesz się grą i wspieraj swój klub!
Wszystkich kibiców gorąco zachęcamy do odbioru nowych kart, które dostępne są w klubowych punktach sprzedaży biletów oraz karnetów, a także w stacjonarnych Punktach Przyjmowania Zakładów.
Karty dostępne są w Punktach Przyjmowania Zakładów we wszystkich miastach klubów występujących w Fortuna 1 Liga lub w ich najbliższej okolicy.

Ogólne zasady i korzyści płynące z Fortuna Klub Plus:

ZDOBYWANIE PUNKTÓW

– Klient otrzymuje punkty za każdy postawiony zakład (tzn. za każde 2 zł postawione za zakład Klient otrzymuje 1 punkt FKP)
– Fortuna ma prawo przyznawania poszczególnym Uczestnikom punktów na innych zasadach
– Maksymalna liczba punktów FKP, jakie Uczestnik może zdobyć w ciągu jednego dnia wynosi 300 punktów
– W przypadku zakładu zwróconego lub anulowanego oraz zwrotu włożonych środków, pierwotnie naliczone za zawarcie zakładu punkty FKP zostaną odjęte z indywidualnego konta Klienta.

WYKORZYSTANIE PUNKTÓW

Zgromadzone punkty można wykorzystać na:
– Bonusy dostępne w katalogu
– Darmowe zakłady
– Bonusy kursowe
Dla Klientów zarejestrowanych w Fortuna Klub Plus regularnie organizowane są specjalne promocje, dzięki którym mogą skorzystać z bonusów lub zyskać dodatkowe punkty FKP.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.