fbpx
Kibice Warty Poznań na stadionie w Grodzisku Wlkp.

Nie ma już biletów na mecz Warta Poznań – Legia Warszawa

W czwartek po południu skończyły się bilety na niedzielny mecz 6. kolejki PKO Ekstraklasy, w którym Warta Poznań zmierzy się z mistrzem Polski, Legią Warszawa. Pojedynek na stadionie w Grodzisku Wlkp. obejrzy więc 2530 osób.

Na trybuny grodziskiego stadionu, na którym swoje mecze w roli gospodarza rozgrywają piłkarze Warty Poznań, może wejść 5060 widzów. Jednak zgodnie z ograniczeniami w dobie pandemii koronawirusa kluby mogą wpuścić maksymalnie połowę widowni. I wiadomo już, że na niedzielnym meczu z Legią Warszawa będzie to komplet, 2530 osób.

Zdecydowana większość wejściówek (karnetów i biletów) rozeszła się do środy w sprzedaży zamkniętej. Karty wstępu mogły wówczas kupować osoby, które w tym i poprzednim sezonie nabyły bilet na mecz „Zielonych”. Uprzywilejowani byli również posiadacze biletów wirtualnych z wiosny tego roku oraz posiadacze cegiełek sprzedawanych w ramach akcji #1912na108.

W sprzedaży otwartej znalazło się kilkaset biletów, które rozeszły się do czwartkowego popołudnia. Wszystko wskazuje więc na to, że w niedzielę zostanie poprawiony tegoroczny rekord na meczach w Grodzisku Wlkp. Dotychczas najwięcej widzów (2381) zgromadził sierpniowy mecz beniaminka Ekstraklasy w Lechią Gdańsk.

Przypomnijmy, że zgodnie z decyzją burmistrza Grodziska Wlkp. mecze Warty Poznań na stadionie przy ul. Powstańców Chocieszyńskich do końca tego roku będą się odbywały bez udziału zorganizowanych grup kibiców gości.