fbpx
Mecz Warta Poznań - Legia Warszawa odwołany

Informacja dla posiadaczy karnetów na mecze Warty Poznań

Najpóźniej po ostatnim w tym roku meczu Warty Poznań w PKO Ekstraklasie poinformujemy o tym, w jaki sposób posiadacze karnetów będą mogli ubiegać się o rekompensatę za brak możliwości wejścia na stadion.

W poniedziałek, 26 października piłkarze Warty Poznań zagrają z Górnikiem Zabrze w 8. kolejce PKO Ekstraklasy. W związku z pandemią koronawirusa i wprowadzonym przez rząd zakazem organizowania meczów z udziałem publiczności, spotkanie to zostanie rozegrane przy pustych trybunach. Decyzja obowiązuje do odwołania i w związku z tym trudno na razie określić, ile jeszcze meczów odbędzie się bez kibiców na widowni.

„Zieloni” w tym sezonie zagrali dotychczas dwa mecze ligowe w roli gospodarzy. W Grodzisku Wlkp. zmierzyli się z Lechią Gdańsk i Piastem Gliwice. Oprócz pojedynku z Górnikiem Zabrze czeka ich jeszcze starcie z Legią Warszawa (2 listopada o godz. 18) oraz Wisłą Kraków (wstępny termin to 21 listopada) i Pogonią Szczecin. Ten ostatni mecz zaplanowano na 12 grudnia. Najpóźniej po tym terminie poinformujemy o tym, jak będzie można uzyskać rekompensatę za brak możliwości skorzystania z karnetu Jesień 2020. Dopiero wtedy będzie bowiem wiadomo, w ilu meczach nie mogli w sumie uczestniczyć posiadacze karnetów ze względu na zamknięcie trybun dla publiczności.

Przypominamy również, że do niedzieli, 25 października można zwracać bilety na mecz Warty Poznań z Legią Warszawa, który nie odbył się w pierwotnym terminie, 4 października.