fbpx
Rusza przedsprzedaż karnetów na mecze Warty Poznań w sezonie 2021/22

Kup karnet na mecze Warty Poznań w PKO BP Ekstraklasie

Na platformie bilety.klubwarta.pl ruszyła przedsprzedaż karnetów na mecze Warty Poznań w pierwszej części sezonu PKO BP Ekstraklasy. Do niedzieli, 4 lipca wyłączność przy zakupie będą mieli ci kibice, którzy nabyli abonamenty na jesień 2020 roku i nie zdecydowali się ich zwrócić.

Już za niespełna miesiąc „Zieloni” rozegrają pierwszy mecz nowego sezonu PKO BP Ekstraklasy – w niedzielę, 25 lipca zagrają we Wrocławiu ze Śląskiem, a tydzień później, 1 sierpnia podejmą w Grodzisku Wlkp. Pogoń Szczecin. Będzie to jeden z dziesięciu pojedynków Warty Poznań w roli gospodarza w pierwszej części rozgrywek, która potrwa do 19 grudnia. Oprócz Pogoni, przeciwnikami poznaniaków będą kolejno: mistrz Polski, Legia Warszawa oraz Jagiellonia Białystok, Bruk-Bet Termalica Nieciecza, KGHM Zagłębie Lubin, Stal Mielec, Lechia Gdańsk, Wisła Płock, Wisła Kraków i Śląsk Wrocław.

KUP KARNET I ZYSKAJ DODATKOWE KORZYŚCI

Zakup karnetu to nie tylko wyraz wsparcia dla Klubu i stałe miejsce na stadionie, ale również możliwość uzyskania następujących korzyści:
– niższe ceny w porównaniu z zakupem pojedynczych biletów – wstęp na dwa mecze gratis,
– 10 procent zniżki na zakupy w sklepie Warty Poznań,
– udział w spotkaniu online z trenerem na podsumowanie rundy,
– preferencyjne warunki zakupu biletów na ewentualne mecze Fortuna Pucharu Polski w Grodzisku Wlkp.

CENY KARNETÓW NA MECZE WARTY POZNAŃ – JESIEŃ 2021

Do sprzedaży trafią trzy rodzaje karnetów: VIP, normalny i ulgowy.

Upoważnione do zakupu tych ostatnich są osoby uczące się do 26 roku życia na podstawie ważnej legitymacji oraz emeryci i renciści. Ceny są uzależnione od wybranych sektorów, i tak karnet ulgowy kosztuje:
– 150 zł na sektory E, I, J – czyli za bramkami
– 200 zł na sektory F, H – miejsca wzdłuż linii bocznej na trybunie bez zadaszenia
– 250 zł na sektory A, B, C, D – trybuna zadaszona

Ceny karnetów normalnych są następujące:
– 250 zł na sektory E, I, J
– 300 zł na sektory F, H
– 350 zł na sektory A, B, C, D

Nowością w tym sezonie jest możliwość zakupu karnetu VIP, który upoważnia do wstępu na trybunę honorową. Taki abonament na 10 meczów to wydatek 2 tys. zł.

Jak łatwo policzyć, wejście na jeden mecz kosztuje 15, 20 lub 25 zł w przypadku osób korzystających z ulgi oraz 25, 30 i 35 zł dla posiadaczy karnetów normalnych. Dla gości VIP jest to kwota 200 zł.

HARMONOGRAM SPRZEDAŻY KARNETÓW NA MECZE WARTY POZNAŃ

Przedsprzedaż karnetów rozpoczyna się 1 lipca. Do niedzieli 4 lipca są one dostępne wyłącznie dla tych kibiców, którzy nabyli abonamenty w rundzie jesiennej poprzedniego sezonu i nie zdecydowali się na ich zwrot, gdy okazało się, że po zamknięciu stadionów z powodu pandemii nie będą mogli oglądać meczów z trybun. Oprócz pierwszeństwa w zakupie kibicom tym przysługuje ponadto 20 procent zniżki na karnet oraz kod rabatowy (również w wysokości 20 procent) do sklepu Warty Poznań.

W tym wariancie ceny karnetów ulgowych wynoszą – w zależności od sektora – 120, 160 lub 200 zł, a normalnych: 200, 240 i 280 zł.

Drugim etapem dystrybucji karnetów będzie sprzedaż zamknięta. Ruszy ona w poniedziałek, 5 lipca i potrwa tydzień – do niedzieli, 11 lipca. W tym czasie zakupu będą mogły dokonywać również te osoby, które w przeszłości nabyły na bilety.wartapoznan.pl karnety, bilety lub cegiełki podczas ubiegłorocznej akcji #1912na108 i numer PESEL kibica widnieje w systemie.

Od 5 lipca będą w sprzedaży karnety VIP.

Sprzedaż otwarta karnetów wystartuje w poniedziałek, 12 lipca.