fbpx
Sprzedaż biletów na mecz Warta Poznań - Śląsk Wrocław. Adam Zrelak

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Warta Poznań – Śląsk Wrocław

Na platformie bilety.klubwarta.pl można już kupować bilety na mecz Warta Poznań – Śląsk Wrocław (poniedziałek, 13 grudnia, godz. 18:00) w 18. kolejce PKO Bank Polski Ekstraklasy. Pojedynczy bilet kosztuje 20 zł, a grupowy 50 zł. Przedsprzedaż potrwa do piątku, a sprzedaż otwarta ruszy w sobotę, 4 grudnia.

Meczem z Wisłą Kraków (6 grudnia) “Zieloni” zakończą pierwszą część sezonu PKO Bank Polski Ekstraklasy. Już tydzień później rozpocznie się w lidze runda rewanżowa, a do Grodziska Wlkp. przyjedzie Śląsk Wrocław. Będzie to rewanż za lipcowy pojedynek w stolicy Dolnego Śląska, gdzie Warta Poznań zremisowała 2:2 po dobrym meczu. Wierzymy w to, że w poniedziałkowy wieczór również zobaczymy “Warciarzy” walczących do ostatnich minut o jak najlepszy wynik. Warto być tego dnia na stadionie w Grodzisku Wlkp. i wspierać drużynę trenera Dawida Szulczka!

Bilety na mecz Warta Poznań – Śląsk Wrocław są już dostępne w przedsprzedaży. Poniżej przedstawiamy ceny wejściówek oraz harmonogram ich dystrybucji.

Warta Poznań - Śląsk Wrocław

Ceny biletów na mecz Warta Poznań – Śląsk Wrocław

Tak jak w przypadku meczów z Wisłą Płock i Wisłą Kraków, obowiązują obniżone ceny biletów i nadal jest możliwość zakupu biletu grupowego. Pojedyncza karta wstępu kosztuje teraz 20 zł, bez względu na miejsce na trybunach.

Natomiast za bilet grupowy trzeba zapłacić 50 zł i upoważnia on do wejścia od czterech do sześciu osób (to maksymalna liczba, dla której można kupić wejściówki podczas jednej transakcji).

Ponadto, dzieciom do lat 3 przysługuje bilet darmowy (0 zł) – konieczne jest jego nabycie w systemie.

Harmonogram sprzedaży biletów na mecz Warta Poznań – Śląsk Wrocław

Przedsprzedaż biletów ruszyła w środę, 1 grudnia i przez pierwsze trzy dni, do końca dnia w piątek, 3 grudnia wejściówki mogą kupować tylko te osoby, które w przeszłości nabyły na bilety.klubwarta.pl karnety, bilety lub cegiełki podczas ubiegłorocznej akcji #1912na108 i numer PESEL kibica widnieje w systemie.

Sprzedaż otwarta wystartuje w sobotę, 5 grudnia.

Gdzie kupić bilet na mecz Warta Poznań – Śląsk Wrocław?

Kup bilet na mecz Warta Poznań - Śląsk Wrocław

Bilety w przedsprzedaży oraz w sprzedaży otwartej można nabyć:

– za pośrednictwem platformy bilety.klubwarta.pl

– w Zielonej Wyspie Warty Poznań w Centrum Handlowym King Cross Marcelin przy ul. Bukowskiej 156

– w sklepie futbolsport w Grodzisku Wlkp. przy ulicy Szerokiej 1.

Uwaga! Ze względów sanitarnych, nie ma możliwości zakupu biletu w kasie na stadionie oraz w siedzibie klubu – ani w przedsprzedaży, ani w dniu meczu.

Zgodnie z przepisami, na tym etapie sprzedaży Warta Poznań może udostępnić tylko połowę miejsc na trybunach grodziskiego stadionu. Do nabycia jest więc 2530 wejściówek – w sumie biletów i karnetów.

Nie drukuj – #SzanujZieleń

Zgodnie z hasłem #SzanujZieleń zakupionej wejściówki nie trzeba drukować. Przy wejściu na stadion wystarczy pokazać bilet w formie elektronicznej na ekranie urządzenia mobilnego – smartfona, tabletu itp. Decyzja należy do kibiców.

Na mecz do Grodziska Wlkp. można udać się pociągiem Kolei Wielkopolskich, które są partnerem klubu. Kibice Warty Poznań mogą wysiąść już na stacji Grąblewo, z której do stadionu jest niespełna kilometr. Podobny dystans jest do pokonania ze stacji w Grodzisku Wlkp. Sama podróż w jedną stronę pociągiem Kolei Wielkopolskich – w zależności od połączenia – trwa około godzinę.

Proponowane połączenia kolejowe w poniedziałek, 13 grudnia:

Wyjazd: Poznań Główny (godz. 15:20); Przyjazd: Grąblewo (16:07), Grodzisk Wlkp. (16:12)

Wyjazd: Poznań Główny (godz. 15:50); Przyjazd: Grąblewo (16:36), Grodzisk Wlkp. (16:41)

Wyjazd: Poznań Główny (godz. 16:38); Przyjazd: Grąblewo (17:49), Grodzisk Wlkp. (17:54)

Z meczu można będzie wrócić sprawnie również pociągiem Kolei Wielkopolskich. Odjedzie on ze stacji w Grodzisku Wlkp. o godz. 20:09, a na dworzec Poznań Główny przyjedzie o godz. 21:08.

Uwaga! Na 12 grudnia PKP zapowiada korektę obecnego rozkładu jazdy. W związku z tym podane godziny mogą ulec zmianie.

Samochodem na mecz Warty Poznań w Grodzisku Wlkp.

Na poniższej grafice prezentujemy plan stadionu w Grodzisku Wlkp. ze wskazanymi wejściami na poszczególne sektory oraz miejscami, w których będą sprzedawane pamiątki i gadżety.

Kibiców, którzy przyjadą na mecz samochodami zachęcamy do skorzystania z parkingu, który znajduje się przy ul. Sienkiewicza. Jest on oddalony od stadionu o ok. 500 metrów, a przejście na obiekt nie powinno zająć więcej niż 5 minut.

#WARTOwspierać. Dopinguj piłkarzy Warty Poznań i pomóż im w walce o punkty w Ekstraklasie na stadionie w Grodzisku Wlkp.!