fbpx
Kup karnet na mecze Warty Poznań w PKO Bank Polski Ekstraklasie; wiosna 2022

Kup karnet na wiosenne mecze Warty Poznań

180 zł kosztuje karnet normalny na 7 meczów piłkarzy Warty Poznań w rundzie wiosennej PKO Bank Polski Ekstraklasy. Ulgowy karnet jest tańszy o 40 zł. Na stronie bilety.wartapoznan.pl ruszyła sprzedaż zamknięta abonamentów, które obejmują m.in. derby Poznania.

Do wznowienia rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy zostały niespełna 4 tygodnie. W niedzielę, 6 lutego „Zieloni” podejmą Górnika Łęczna. Potem gośćmi na stadionie w Grodzisku Wlkp. będą kolejno: Radomiak Radom, Górnik Zabrze, Raków Częstochowa, Cracovia, Piast Gliwice i Lech Poznań. W sumie 7 spotkań w rundzie rewanżowej, w której Warta Poznań będzie walczyła o pozostanie w Ekstraklasie.

KUP KARNET I ZYSKAJ DODATKOWE KORZYŚCI

Zakup karnetu to nie tylko wyraz wsparcia dla Klubu, ale również możliwość uzyskania następujących korzyści:
– niższe ceny w porównaniu z zakupem pojedynczych biletów
– stałe miejsce na zadaszonej trybunie stadionu w Grodzisku Wlkp.
– gwarancja wejścia na derby Poznania.

CENY KARNETÓW NA MECZE WARTY POZNAŃ – WIOSNA 2022

W rundzie wiosennej sezonu 2021/22 obowiązują dwa rodzaje karnetów: normalny i ulgowy. Upoważnione do zakupu abonamentów ze zniżką są osoby uczące się do 26 roku życia na podstawie ważnej legitymacji oraz emeryci i renciści.

– karnet normalny na sektory zadaszone A, B, C, D kosztuje 180 zł
– karnet ulgowy na sektory zadaszone A, B, C, D kosztuje 140 zł.

Sprzedaż karnetów na mecze Warty PoznańHARMONOGRAM SPRZEDAŻY KARNETÓW WIOSNA 2022

Przedsprzedaż karnetów rozpoczęła się we wtorek, 11 stycznia. Do niedzieli, 16 stycznia włącznie są one dla osób, które w przeszłości nabyły w systemie biletowym Warty Poznań karnety, bilety lub cegiełki podczas akcji #1912na108 – a numer PESEL kibica widnieje w systemie.

Sprzedaż otwarta karnetów wystartuje w poniedziałek, 17 stycznia.

GDZIE KUPIĆ KARNET NA MECZE WARTY POZNAŃ

Zachęcamy do nabywania karnetów i biletów w Internecie. To najwygodniejsza i najbardziej ekologiczna forma zakupu wejściówek. Od tego roku platforma biletowa jest dostępna pod adresem: bilety.wartapoznan.pl. Obowiązują dotychczasowe nazwy użytkowników i hasła.

Ponadto, karnety w przedsprzedaży oraz w sprzedaży otwartej można nabyć również:

– w Zielonej Wyspie Warty Poznań w Centrum Handlowym King Cross Marcelin przy ul. Bukowskiej 156
– w sklepie futbolsport w Grodzisku Wlkp. przy ulicy Szerokiej 1.

Uwaga! Zgodnie z obecnymi przepisami dotyczącymi organizacji wydarzeń sportowych na świeżym powietrzu, mecze mogą się odbywać z udziałem publiczności na maksymalnie 30% pojemności stadionu. Do limitu 30% nie wlicza się zaszczepionych przeciwko COVID-19 pod warunkiem okazania przez te osoby: unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID; lub zaświadczenia o szczepieniu, wyniku testu i wyzdrowienia. W przypadku nieokazania wskazanych dokumentów, organizator ma prawo odmówić obsługi.