fbpx
Tryb oszczędności energii
Dostępność
  • ikona facebooka
  • ikona instagrama
  • ikona twittera
  • ikona youtube
  • ikona linkedin
  • ikona tiktok

Zagraj w amp futbol w Warcie Poznań

Zagraj w amp futbol w Warcie Poznań

Zagraj w amp futbol w Warcie Poznań!

Brak nogi lub ręki nie będzie już przeszkodą do tego, żeby zagrać w piłkę w Warcie Poznań. Wstąp do drużyny „Zielonych” w amp futbolu.
Czekamy na Ciebie!

„Amp futbol to wspaniała inicjatywa, którą widzę w strukturach naszego klubu” – pisał w liście do kibiców i sympatyków „Zielonych” właściciel Warty Poznań, Bartłomiej Farjaszewski. Do tego kroku szykowaliśmy się już od dłuższego czasu. Właśnie rozpoczynamy nabór do drużyny. Głęboko wierzymy w to, że uda się stworzyć zespół, który wkrótce wystąpi w zielono-białych barwach, w rozgrywkach ligowych.

Działamy w porozumieniu z AMP Futbol Polska i poznańskim Stowarzyszeniem Sportowo-Rehabilitacyjnym START. Mamy wiedzę i infrastrukturę potrzebną do uprawiania tej bardzo widowiskowej dyscypliny sportu. Szukamy osób po jednostronnej amputacji kończyny lub takich, które maja jedną kończynę wyraźnie krótszą, np. wskutek wady wrodzonej. Nie siedź w domu, bez Ciebie nie ruszymy. Do gry w polu potrzebni są zawodnicy bez nogi lub stopy. Bramkarzami zostają osoby bez ręki lub ramienia.

W Polsce amp futbol rozwija się w imponującym tempie. Reprezentacja „Biało-czerwonych” to obecnie siódma drużyna na świecie. W 2020 roku Kraków będzie organizatorem Mistrzostw Europy. W drużynie narodowej występuje Bartosz Skrzypek, który zaangażował się w projekt stworzenia w Warcie Poznań zespołu amp futbolowego.

Nie musisz być zawodnikiem. Ba, możesz nawet nie znać zasad gry. Liczymy na Twoje dobre chęci i zaangażowanie, a wtedy na pewno się uda. Wyślij tylko swoje zgłoszenie na ampfutbol@wartapoznan.pl, a my zrobimy z Ciebie amp futbolistę!

Kontakt do trenera/koordynatora:
Dariusz Sylwestrzak
Telefon: +48 727 645 864; e-mail: d.sylwestrzak@wartapoznan.pl
    [wpgdprc "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Warta Poznań Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu przy ul. Droga Dębińska 12, 61-555 Poznań, moich danych osobowych zawartych w formularzu zamówienia w celu i zakresie niezbędnym do realizacji niniejszego zgłoszenia."]