fbpx
Tryb oszczędności energii
Dostępność
  • ikona facebooka
  • ikona instagrama
  • ikona twittera
  • ikona youtube
  • ikona linkedin
  • ikona tiktok
Zdjęcie w tle

Skontaktuj się z nami

Od 2021 roku Warta Poznań S.A. ma swoją siedzibę przy ul. Jana Spychalskiego 34. To ok. 300 metrów od „Ogródka”, czyli stadionu przy Drodze Dębińskiej 12, w sąsiedztwie którego znajdują się również boiska treningowe.

SPONSOR STRATEGICZNY logo głównego sponsora TOTALbet WARTY POZNAŃ

Dane kontaktowe

T: +48 512 482 203

E: info@wartapoznan.pl

Kontakt z mediami

Piotr Leśniowski - zdjęcie

Piotr Leśniowski
Rzecznik Prasowy

p.lesniowski@wartapoznan.pl
+48 512 301 011

Dział Organizacji

Konrad Majewski
Dyrektor ds. Organizacji

k.majewski@wartapoznan.pl
+48 512 482 203

Współpraca B2B | Sponsoring

jan-jezierski

Jan Jezierski
Kierownik ds. relacji B2B

j.jezierski@wartapoznan.pl
+48 730 921 015

Dział Sportowy

Karol Majewski
Kierownik Zespołu

k.majewski-warta@wp.pl
+48 601 876 800

Wojciech Tomaszewski
Dyrektor Akademii

w.tomaszewski@wartapoznan.pl
+48 502 222 393

Władze i Zarząd Klubu

Bartłomiej Farjaszewski
Właściciel Klubu

b.farjaszewski@wartapoznan.pl

Bartosz Wolny
Prezes Zarządu

b.wolny@wartapoznan.pl
+48 695 250 293

Michał Wieczorek
Członek Zarządu

m.wieczorek@wartapoznan.pl
+48 506 434 084

maciej-wojdylo

Maciej Wojdyło
Członek Zarządu

m.wojdylo@wartapoznan.pl
+48 509 044 335

Dane adresowe i dane spółki

Od 2021 roku Warta Poznań S.A. ma swoją siedzibę przy ul. Jana
Spychalskiego 34.To ok. 300 metrów od „Ogródka”, czyli
stadionu przy Drodze Dębińskiej 12, w sąsiedztwie którego
znajdują się również boiska treningowe.


Warta Poznań Spółka Akcyjna

ul. Jana Spychalskiego 34
61-553 Poznań

NIP: 783-167-64-94
REGON: 301775099
KRS: 0000394512

Nr konta: PKO BP: 78 1020 4027 0000 1602 1497 4853
IBAN: PL78 1020 4027 0000 1602 1497 4853
SWIFT: BPKOPLPW

Potrzebujesz herbu Warty Poznań?
Pobierz paczkę .zip z herbem naszego Klubu w różnych formatach.

Skontaktuj się z nami