fbpx

Od poniedziałku rusza sprzedaż biletów na nowy sezon

Już od jutra rozpocznie się sprzedaż karnetów oraz biletów na najbliższy sezon. W porównaniu do poprzedniego sezonu wprowadziliśmy trochę zmian.

Karnety na sezon 2016/2017 można nabywać w cenach 90zł za karnet normalny oraz 40zł za karnet ulgowy. Wejściówka na rundę obejmuje wszystkie 10 spotkań, które Warta Poznań rozegra na stadionie przy ulicy Droga Dębińska 12.

Zmianą uległy także ceny biletów na poszczególne spotkania. Wejściówki w przedsprzedaży (dany tydzień meczowy) będzie można nabywać od 5zł za bilet ulgowy oraz 10zł za bilet normalny. Wzrósł koszt nabywania wejściówek w dniu meczowym. Odpowiednio będzie to 10zł za bilet ulgowy oraz 15zł za bilet normalny. Co ważne, do zakupu biletu/karnetu będzie potrzebny dowód osobisty lub dowolny dokument z numerem PESEL

Bilety oraz karnety można nabywać w budynku klubowym Warty Poznań w godzinach od 9:00 do 16:00.

Do zakupu biletu ulgowego upoważnione są osoby uczące się do 20. roku życia oraz studenci po okazaniu aktualnej legitymacji studenckiej do 26. roku życia oraz osoby po 65 roku życia. Do zakupu biletu ulgowego uprawnione są także honorowi krwiodawcy oraz dawcy szpiku (za okazaniem legitymacji). Dzieci do lat 13 oraz wszystkie kobiety – wstęp wolny po okazaniu odebranej wcześniej darmowej wejściówki (przedsprzedaż lub kasa biletowa w dniu meczu). Dzieci, które nie skończyły 3 lat mogą zostać wpuszczone na Stadion bez biletu.