fbpx

Na remis w Krakowie

Mecz z Garbarnią zakończył się podziałem punktów. Bramkę dla poznaniaków zdobył Adrian Chopcia. Spotkanie nie zakończyło się bez chuligańskich wybryków kibiców gospodarzy.

Samo spotkanie nie zaczęło się najlepiej dla Zielonych, bo już od siódmej minuty spotkania musieli odrabiać straty po trafieniu Wojciecha Wojcieszyńskiego. Jednak gospodarze z prowadzenia cieszyli się raptem kwadrans. W 22 minucie bramkę honorową, która doprowadziła do remisu, a zarazem ustaliła wynik w Krakowie zdobył Adrian Chopcia dzięki czemu poznaniacy do stolicy Wielkopolski przywieźli jeden punkt. Obecnie w tabeli drugiej ligi warciarze znajdują się na trzecim miejscu ze stratą jednego punktu do prowadzącego GKS 1962 Jastrzębia oraz drugiego ŁKS-u.

Po meczu standardowo zawodnicy Warty podeszli do swoich kibiców, aby podziękować im za doping, jednak tam przydarzyła się sytuacja, która nie powinna mieć miejsca. – Po meczu poszliśmy do naszych kibiców podziękować za gorący doping, jednak w trakcie klaskania naszym kibicom ja oraz Krzysztof Biegański zostaliśmy opluci przez kibica Garbarni który grał na bębnach – mówi pomocnik Warty Filip Brzostowski.

Garbarnia Kraków 1 – 1 Warta Poznań

Bramki: 7. Wojcieszyński – 22. Chopcia

Warta Poznań: Laskowski – Dejewski, Jasiński, Wypych, Kiełb, Grobelny, Kalupa, Szynka, Fiedosewicz, Chopcia, Żmijewski