fbpx

Ostatnia sobota. Zapowiedź meczu z Siarką Tarnobrzeg

Jutro o godzinie 17 rozpocznie się ostatnie starcie Warty Poznań w drugiej lidze. Przeciwnikiem Zielonych będzie Siarka Tarnobrzeg.

Po meczu z Siarką będzie można lekko zmienić tekst piosenki Mieczysława Fogga i zaśpiewać „ta ostatnia sobota”. Wszystko z myślą o tym, że w tym roku będzie to ostatnia sobota dla Warty, w której Zieloni wystąpią w drugiej lidze. Koło 19 będzie można już w pełni skupić się na świętowaniu niewątpliwego sukcesu, jakim jest awans na zaplecze ekstraklasy.

Jednak zanim szampan wystrzeli trzeba jeszcze rozegrać mecz z Siarką Tarnobrzeg. Siarką, która znajduje się obecnie na siódmym miejscu w tabeli drugiej ligi z dorobkiem 46 „oczek”. Gracze z Tarnobrzegu na wyjeździe radzą sobie średnio. Ich eskapady po Polsce zakończyły się tym, że na 16 spotkań sześć z nich wygrali, dwa zremisowali i aż ośmiokrotnie musieli uznać wyższość rywali. Najskuteczniejszym graczem w ekipie tarnobrzeskiej Siarki jest Krzysztof Ropski z ośmioma trafieniami na koncie.

Ostatni mecz Warty w Tarnobrzegu nie skończył się po myśli zawodników prowadzonych przez trenera Petra Nemca. Warciarze przegrali wtedy 0:2 po bramkach Mikity i Witkowskiego. Mamy nadzieję, że w jutrzejsze popołudnie scenariusz będzie inny i to Zieloni będą cieszyć się ze zwycięstwa. Początek spotkania o godzinie 17 przy Drodze Dębińskiej.