fbpx

Zapowiedź meczu ze Stalą

Już jutro o godzinie 17:00 Warciarze rozegrają drugie spotkanie na zapleczu Ekstraklasy. Mecz ponownie odbędzie się na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim.

Przeciwnikiem Zielonych będzie Stal Mielec, która jak na razie ma na swoim koncie 3 oczka. Rozpoczynając sezon udało im się pokonać na wyjeździe beniaminka drugiej klasy rozgrywkowej- Garbarnię Kraków 2:0. Jednak w następnej kolejce niespodziewanie ulegli 1:0 Puszczy Niepołomice. Obecnie drużyna z Podkarpacia melduje się na 11. miejscu w ligowej tabeli. Warta po rozegraniu jednego spotkania ma 1 punkt (1:1 z Garbarnią Kraków).

Zarówno Stal jak i Warta to dwukrotni mistrzowie Polski, co sprawia, że stają się najbardziej utytułowaną parą w Fortuna 1 lidze. Miejmy nadzieję, że przełoży się to na wspaniałe widowisko w jutrzejszym starciu. Co więcej, drużyna z Mielca zapowiedziała, że przyjeżdża do Wielkopolski po całą pulę. Natomiast podopieczni Petra Nemca będą chcieli pokazać się z lepszej strony niż na inaugurację sezonu. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia tego spotkania na żywo na Stadionie Dyskobolii.