fbpx

Tomasz Wichniarek nowym dyrektorem zarządzającym

Warta Poznań ma nowego dyrektora zarządzającego. Za wszystkie sprawy związane z piłkarskim zespołem seniorów będzie teraz odpowiadał Tomasz Wichniarek.

Dla Wichniarka jest to powrót do pracy w zespole Dumy Wildy po 19 latach. Wówczas pełnił on w Warcie funkcje kierownika, asystenta trenera oraz szkoleniowca drużyny rezerw, by później, od czerwca 1999 roku przez dwa miesiące piastować stanowisko trenera pierwszego zespołu Zielonych. W 2000 roku Wichniarek rozpoczął pracę w innym poznańskim klubie – Lechu, gdzie pełnił funkcje asystenta trenera, a także zajmował się prowadzeniem zespołu rezerw oraz szkoleniem młodzieży. Oprócz tego ma on również na swoim koncie pracę w roli pierwszego trenera w takich zespołach, jak Olimpia Elbląg, Polonia Słubice oraz Tur Turek. W lipcu 2011 roku Wichniarek wrócił do poznańskiego Lecha, gdzie przez siedem następnych lat pełnił on funkcję szefa działu skautingu.

W Warcie Poznań Tomasz Wichniarek będzie zajmował się sprawami sportowymi, związanymi z pierwszym zespołem. W imieniu klubu witamy z powrotem w Warcie oraz życzymy wielu sukcesów w czasie pełnienia nowej funkcji.