fbpx

Zapowiedź meczu ze Stomilem Olsztyn

Już jutro o godzinie 13:00 Warta Poznań w ramach 18. kolejki podejmie w Ogródku 16. zespół Fortuna 1 Ligi, Stomil Olsztyn.

Nie tak dawno mierzyliśmy się z Dumą Warmii w zaległym spotkaniu 1. kolejki. W Olsztynie padł wynik 0:1, a zwycięską bramkę dla Warty zdobył w 75. minucie Radosław Jasiński. Kurs w Fortunie na to, że jutro Warta znów zdobędzie trzy punkty, wynosi 2,25. Od tego czasu OKS zdobył 4 punkty w pięciu spotkaniach – ostatnim z nich była porażka w Mielcu z tamtejszą Stalą 4:0.

Stomil uzbierał do tej pory 15 punktów i znajduje się obecnie w strefie spadkowej, z dwoma oczkami straty do bezpiecznej, piętnastej pozycji zajmowanej przez GKS Tychy. Podopieczni trenera Piotra Zajączkowskiego, który 19 października zastąpił Kamila Kieresia, w tym sezonie schodzili z murawy z tarczą czterokrotnie, trzy razy dzielili się punktami i odnieśli dziesięć porażek. Kurs w Fortunie na to, że oba zespoły zdobędą w jutrzejszym spotkaniu gola, wynosi 1,79.

Barw Stomilu bronił przez pół roku nasz napastnik Paweł Piceluk. Czekający na pierwszego gola w tym sezonie zawodnik grał w zespole z Olsztyna w rundzie wiosennej sezonu 2012/13, a w 17 spotkaniach I ligi zdobył 5 bramek. Liczymy na to, że w jutrzejszym spotkaniu zdobędzie debiutanckie trafienie w obecnych rozgrywkach.

Wszystkie spotkania Warty Poznań możesz obstawiać na www.efortuna.pl

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.