fbpx
Warta Poznań

Mecz Warty Poznań z Podbeskidziem Bielsko-Biała odbędzie się w terminie

Rozegranie meczu piłkarzy Warty Poznań z Podbeskidziem Bielsko-Biała nie jest zagrożone, mimo incydentu, który miał miejsce w czwartek na stadionie przy Drodze Dębińskiej.

Spotkanie pomiędzy Wartą Poznań i Podbeskidziem Bielsko-Biała w 23. kolejce Fortuna 1. Lidze jest zaplanowane na niedzielę, 10 marca na godz. 15. Mecz ten odbędzie się zgodnie z planem. Zapraszamy do wspierania “Zielonych”.

Poniżej prezentujemy stanowisko Warty Poznań S.A. w sprawie incydentu, do którego doszło wczoraj:

“W czwartek po południu pracownicy firmy należącej do męża poprzedniej właścicielki klubu zdemontowali część schodów prowadzących na trybunę. Kilka godzin wcześniej mąż byłej właścicielki przedstawił nam pismo, w którym zażądał opłat za korzystanie z trybuny. Nawet nie zdążyliśmy na to pismo odpowiedzieć.

Warta Poznań S.A. ma podpisaną umowę z KS Warta Poznań, które umożliwia nam korzystanie z terenów przy Drodze Dębińskiej 12 i znajdującej się tutaj infrastruktury, niezbędnej do rozgrywania meczów ligowych. Teraz trybuna nie nadaje się do tego, żeby z niej korzystać.

Poinformowaliśmy o tym Klub Sportowy Warta i Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji. Szukamy wyjścia z tej kłopotliwej sytuacji. Jesteśmy przekonani o tym, że mimo tego incydentu mecz z Podbeskidziem odbędzie się zgodnie z planem, w niedzielę o godz. 15.”