fbpx
ŁKS Łódź - Warta Poznań. Trener Petr Nemec

Dwugłos trenerski po meczu ŁKS Łódź – Warta Poznań

Warta Poznań przegrała 0:3 z ŁKS Łódź w wyjazdowym pojedynku 24. kolejki Fortuna 1. Ligi. Oto, ja to spotkanie ocenili trenerzy obu zespołów:

Petr Nemec (trener Warty Poznań): Nie ma co narzekać. Przegraliśmy 0:3, uważam, że ten wynik nie jest zasłużony. Mieliśmy swoje sytuacje, całkiem sporo. Gdyby na początku drugiej połowy wpadł kontaktowy gol, mogłoby się to inaczej potoczyć. Zamiast tego ŁKS wyprowadził jeszcze jedną kontrę i zrobiło się 3:0. Chciałbym jeszcze raz zobaczyć sytuację z Łukaszem Spławskim przy rezultacie 0:0, gdy upadł w polu karnym. Gratuluję gospodarzom, panuje tu świetna atmosfera, tacy kibice są jak dwunasty zawodnik.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS Łódź): Spodziewaliśmy się trudnego meczu tym bardziej po tym jak wygraliśmy w Mielcu. Przyjechał rywal z dolnych rejonów tabeli, niektórzy spodziewali się łatwej przeprawy, ale nie ja. Potwierdziło się to. To była zupełnie inna Warta niż ta jesienią, gdy wygraliśmy w Grodzisku Wlkp. Cieszę się, że wygraliśmy bez straty gola.