fbpx
Nikodem Fiedosewicz (Warta Poznań)

Raport z wypożyczeń

Nikodem Fiedosewicz do KKS 1925 Kalisz został wypożyczony w lutym bieżącego roku. Po dobrym inauguracyjnym meczu, w którym wystąpił przeciwko Mieszkowi Gniezno, nie znalazł się w kadrze na wyjazdowy mecz z KP Starogard Gdański z powodu kontuzji.
KP Starogard Gdański 1:3 KKS 1925 Kalisz – III liga grupa 2
Nikodem Fiedosewicz – 0 minut.

Dwóch zawodników wypożyczonych do Jaroty Jarocin zagrało w weekendowym starciu z Sokołem Kleczew. Szymon Piekarski rozegrał pełne spotkanie, natomiast Benjamin Wrembel wszedł dopiero w 90 minucie. Jarota zremisował na wyjeździe 2:2.
Sokół Kleczew 2:2 Jarota Jarocin – III liga grupa 2
Szymon Piekarski – 90 minut
Benjamin Wrembel – 3 minuty

Dla Adriana Chopci wypożyczonego do Polonii Środa Wielkopolska nie jest to najlepszy czas. Po powrocie ligi, Adrian tylko raz został powołany do meczowej osiemnastki, jednak ani razu nie zameldował się na boisku.
Bałtyk Koszalin 1:2 Polonia Środa Wielkopolska – III liga grupa 2
Adrian Chopcia – 0 minut

W podobnej sytuacji co Adrian Chopcia, jest wypożyczony do Miedzi II Legnica – Aleks Ławniczak. Aleks na ostatni mecz z Górnikiem Polkowice nie dostał powołania, a rezerwy Miedzi przegrały 2:1 z liderem III ligi grupy 3.
Górnik Polkowice 2:1 Miedź II Legnica – III liga grupa 3
Aleks Ławniczak – 0 minut

Drugi mecz po powrocie na boiska rozegrała Tarnovia Tarnowo Podgórne. Tym razem na własnym stadionie podejmowała Orkan Smiłowo. W 71 minucie przy stanie 1:1 na boisko wszedł wypożyczony z Warty – Dawid Zając.
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1:3 Orkan Śmiłowo – IV liga grupa wielkopolska
Dawid Zając – 19 minut