fbpx
Warta Poznań w SP nr 15 w Poznaniu

Warta Poznań z wizytą w Szkole Podstawowej nr 15

Skrzydłowi Krzysztof Biegański i Michał Jakóbowski reprezentowali Wartę Poznań na spotkaniu z uczniami Szkoły Podstawowej nr 15 w Poznaniu. Nauczycielem jest tam były, wieloletni zawodnik “Zielonych”, Przemysław Otuszewski.

Na początek było krótkie przybliżenie pięknej, 107-letniej historii Warty Poznań i przekazanie podstawowych informacji o klubie. Potem Krzysztof Biegański i Michał Jakóbowski opowiadali uczniom o tym, jak to jest być piłkarzem i dlaczego jest to fajny sposób na życie. Zawodnicy wymieniali sumienność, zaangażowanie, obowiązkowość, jako bardzo ważne cechy, szczególnie u młodych sportowców. Podkreślali też, zdecydowanie lepiej jest ruszać się, uprawiać sport, niż spędzać czas na siedząco, z nosem w ekranie laptopa czy smartfona.

Niektórzy uczniowie popisywali się sztuczkami technicznymi. Potem gracze Warty Poznań rozdali dyplomy uczestnikom szkolnego turnieju… unihokeja. Nie brakowało chętnych na autografy Krzysztofa Biegańskiego i Michała Jakóbowskiego, podobnie jak na zielono-białe gadżety.

Dziękujemy za zaproszenie i zachęcamy do przyjścia na stadion przy Drodze Dębińskiej. Najbliższa okazja już w niedzielę o godz. 15, podczas pojedynku Fortuna 1. Ligi z GKS Tychy. Bilet dla dziecka do 13. roku życia kosztuje tylko 2 zł.