fbpx
Bartłomiej Farjaszewski, właściciel Warty Poznań S.A.

Szanowni Rodzice, drodzy przyjaciele!

Szanowni Rodzice, drodzy przyjaciele!

W najbliższych dniach zachodzić będą bardzo ważne zmiany w życiu klubu, o których jako rodzice powinniście mieć prawo decydować. W środę, 17 kwietnia o godz. 17:30 odbędzie Walne Zebranie Sekcji Piłki Nożnej KS Warta Poznań. To bardzo ważny dzień. W trakcie zebrania zostanie wybrany Kierownik Sekcji Piłki Nożnej, czyli osoby odpowiedzialnej za funkcjonowanie tej części klubu, która jest szczególnie bliska naszym sercom – szkoleniu dzieci i młodzieży

Tylko członkowie sekcji piłkarskiej mogą wziąć udział w tym wydarzeniu. To jest ten moment – losy sekcji piłkarskiej, najstarszej w całym Klubie, są w Twoich rękach. Zostań członkiem sekcji piłki nożnej i weź udział w zebraniu. Decyduj o losach piłkarskiej Warty na najbliższe lata!

Co należy zrobić? Już teraz złóż wniosek o przyjęcie do Klubu. Pod poniższym linkiem znajduje się deklaracja członkowska. Pobierz ją i wypełnioną wyślij pod adres:
biuro@kswarta.pl.

DEKLARACJA  – RODO

Już jutro we wtorek (16 kwietnia) o godzinie 11:30 na spotkaniu Członków Zarządu KS Warta, odbędzie się głosowanie, w którym Zarząd może zdecydować większością głosów o przyjęciu Was na nowych członków. Sam również wysłałem swoją deklaracje członkowską, która również jutro powinna zostać rozpatrzona.

Nie pozwól na to, żeby ktoś inny decydował o Twoim klubie. Weź odpowiedzialność za Wartę Poznań. Zasługuje na to, by być w dobrych rękach. Twoich rękach!

Bartłomiej Farjaszewski,
właściciel Warty Poznań S.A.