fbpx
Stadion Warty Poznań, kibice

Nie stój w kolejce – kup bilet na mecz z GKS Jastrzębie na bilety.klubwarta.pl

Ruszyła sprzedaż biletów na sobotni (o godz. 16) mecz Warty Poznań z GKS 1962 Jastrzębie w 29. Kolejce Fortuna 1. Ligi. Na razie są one dostępne tylko w Internecie, na bilety.klubwarta.pl.

Swój najbliższy mecz „Zieloni” zagrają w Wielką Sobotę, 20 kwietnia o godz. 16 na stadionie przy Drodze Dębińskiej 12. Po porażce z liderem rozgrywek, Rakowem Częstochowa, Warta Poznań ma tylko 2 pkt przewagi nad strefą spadkową. Piłkarze potrzebują wsparcia w pojedynku z ekipą z Jastrzębia Zdrój. Bądź z nami w sobotę w “Ogródku”, w którym gospodarze są w tym roku skuteczni – zdobyli 7 na 9 możliwych punktów.

Trwa już sprzedaż biletów na sobotnie spotkanie. Póki co, jest ona prowadzona za pośrednictwem platformy internetowej bilety.klubwarta.pl. Zachęcamy do zakupu wejściówek właśnie w ten sposób.

Twoje korzyści:
– kupujesz bilet bez wychodzenia z domu,
– w przedsprzedaży płacisz mniej – 15 zł za bilet normalny, 10 zł za ulgowy i 2 zł za bilet dziecięcy,
– nie stoisz w kolejce do kasy,
– nie musisz pamiętać, czy masz bilet ze sobą – wystarczy, że pokażesz go na ekranie urządzenia przenośnego typu smartfon, tablet itp. przy wejściu na stadion.

Przedsprzedaż w kasie biletowej przy Drodze Dębińskiej 12 będzie prowadzona w czwartek i w piątek w godzinach 12-18. W te dni obowiązują ceny “internetowe”, czyli 15 zł za bilet normalny, 10 zł za ulgowy i 2 zł za bilet dziecięcy. Z kolei bilet rodzinny (dwie dorosłe osoby plus dwoje dzieci) kosztuje 25 zł.

W dniu meczu z GKS 1912 Jastrzębie kasa będzie czynna od godz. 13. Każdy bilet – z wyjątkiem dziecięcego, którego cena się nie zmienia – będzie droższy o 5 zł.