fbpx
Akcja promocyjna Warty Poznań

Rozdaliśmy vouchery na sobotni mecz Warty Poznań

Voucher na darmowy bilet na mecz Warty Poznań z GKS 1962 Jastrzębie oraz smyczkę w zielono-białych barwach otrzymały osoby, które spotkały na ulicach miasta delegację poznańskiego klubu.

Wśród obdarowanych znalazł się m.in. Leszek Miller, którego przedstawiciele Warty Poznań spotkali w okolicach Placu Wiosny Ludów. Były premier stanął do zdjęcia z przedstawicielami “Zielonych”. Ponadto podarował im swoją książkę.

Były premier Leszek Miller i delegacja Warty Poznań

W akcji uczestniczyli Tomasz Dejewski, Michał Żebrakowski, Jan Wojnowski i Konrad Syldatk oraz dwie hostessy, które kibice znają z pewnością z meczów w “Ogródku”. Było sympatycznie i wesoło. Mamy nadzieję, że umililiśmy poznaniakom to piękne, słoneczne popołudnie. Wierzymy w to, że osoby, które otrzymały vouchery, wymienią je na darmowe bilety i pojawią się na stadionie przy Drodze Dębińskiej 12.

Vouchery na darmowy bilet na mecz Warty Poznań

Wszystkich kibiców zachęcamy do tego, żeby wybrali się w Wielką Sobotę do “Ogródka”. Walka o pozostanie w Fortuna 1. Lidze trwa na dobre. Bądźcie z nami i wspierajcie zespół w pojedynku z GKS 1962 Jastrzębie.

Poznaj harmonogram sprzedaży biletów na to spotkanie.


Obejrzyj więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku