fbpx
Bilet na mecz Warta Poznań - GKS Jastrzębie

Kup bilet na mecz u właściciela Warty Poznań S.A.

Nie masz jeszcze biletu na sobotni mecz Warty Poznań z GKS Jastrzębie? W piątek wejściówki na to spotkanie będzie sprzedawał właściciel Warty Poznań S.A., Bartłomiej Farjaszewski.

W Wielką Sobotę o godz. 16 zespół trenera Patra Nemca zagra po raz czwarty w tym roku w roli gospodarza meczu Fortuna 1. Ligi. Dotychczas “Zieloni” zdobyli 7 na 9 możliwych punktów na swoim terenie. A jeśli dodamy do tego grudniowe zwycięstwo nad Puszczą Niepołomice, to widać, że “Ogródek” jest w ostatnich miesiącach wyjątkowo trudnym terenem dla drużyn przyjezdnych. Dzieje się tak również dzięki Waszemu wsparciu, za które bardzo dziękujemy.

Liczymy na to, że będziecie z nami także w sobotę od godz. 16 podczas meczu z GKS 1962 Jastrzębie. Kto jeszcze nie ma biletu, może kupić go w piątek, w drugim dniu przedsprzedaży. W godz. 15-17 w piątek, w kasie biletowej na stadionie przy Drodze Dębińskiej wejściówki będzie sprzedawał właściciel Warty Poznań S.A., Bartłomiej Farjaszewski. – W tym czasie będzie można nie tylko kupić bilet. To także okazja do tego, żeby spotkać się ze mną, przekazać swoje uwagi. Będę w klubie dla Was. Serdecznie zapraszam po bilety i do rozmowy – mówi Bartłomiej Farjaszewski.


Poznaj ceny biletów i korzyści z zakupu w przedsprzedaży