fbpx
Warta Poznań - GKS 1962 Jastrzębie 0:0. Michał Jakóbowski

Michał Jakóbowski: “Chyba nikt nie zasłużył na zwycięstwo”

– Chcieliśmy ten mecz wygrać, ale można powiedzieć, że dzisiaj nogi nas nie niosły – mówi pomocnik Warty Poznań Michał Jakóbowski po remisie 0:0 z GKS 1962 Jastrzębie.

Tak, jak w rundzie jesiennej oba zespoły podzieliły się punktami po wyniku bezbramkowym. Wydawało się, że bliżej zdobycia bramki byli w sobotnie popołudnie zawodnicy Warty Poznań, ale goście też potrafili się odgryźć. – Liczyliśmy na trzy punkty, ale tak naprawdę chyba nikt dzisiaj nie zasłużył na zwycięstwo. Remis jest więc sprawiedliwym wynikiem – uważa Michał Jakóbowski. – Chcieliśmy ten mecz wygrać, ale można powiedzieć, że dzisiaj nogi nas nie niosły. Byliśmy trochę spięci, bo to był dla nas ważny mecz z kategorii tych o tzw. sześć punktów. Z drugiej strony jednak trzeba się cieszyć też i z tego jednego punktu, i walczyć dalej.

Warta Poznań - GKS 1962 Jastrzębie 0:0. Michał Jakóbowski

Już w środę “Zieloni” zagrają w Chojnicach z Chojniczanką. Na pięć kolejek przed końcem mają dwa punkty przewagi nad strefą spadkową. – Zostały nam ostatnie 2-3 tygodnie prawdy, które zdecydują o tym, czy się utrzymamy. Nie będzie łatwo, ale sądzę, że jesteśmy dobrze przygotowani i spróbujemy powalczyć w środę o trzy punkty w Chojnicach – mówi skrzydłowy Warty Poznań.

Zobacz galerię zdjęć z meczu