fbpx
Warta Poznań

Kup bilet na mecz z Odrą Opole na bilety.klubwarta.pl i nie stój w kolejce

Trwa sprzedaż biletów na najbliższy (niedziela, 28 kwietnia o godz. 16) mecz Warty Poznań z Odrą Opole w 31. Kolejce Fortuna 1. Ligi. Na razie wejściówki są dostępne tylko w Internecie, na bilety.klubwarta.pl. Sprzedaż w kasie biletowej przy Drodze Dębińskiej 12 rozpocznie się w piątek.

W środę zespół Pera Nemca zagra w Chojnicach z tamtejszą Chojniczanką, a już w niedzielę znów zaprezentuje się poznańskiej publiczności w pojedynku z Odrą Opole. “Zieloni” liczą na wsparcie kibiców w rywalizacji o ligowe punkty. Są one wręcz niezbędne do skutecznej walki o pozostanie w Fortuna 1. Lidze. Bądź z nami w niedzielę w “Ogródku”!

Przedsprzedaż biletów na niedzielny mecz jest już prowadzona w internecie na bilety.klubwarta.pl. Zachęcamy do zakupu wejściówek właśnie w ten sposób.

Twoje korzyści:
– kupujesz bilet bez wychodzenia z domu,
– w przedsprzedaży płacisz mniej – 15 zł za bilet normalny, 10 zł za ulgowy i 2 zł za bilet dziecięcy,
– nie stoisz w kolejce do kasy,
– nie musisz pamiętać, czy masz bilet ze sobą – wystarczy, że pokażesz go na ekranie urządzenia przenośnego typu smartfon, tablet itp. przy wejściu na stadion.

Przedsprzedaż w kasie biletowej przy Drodze Dębińskiej 12 będzie prowadzona w piątek, 26 kwietnia w godzinach 12-18 oraz w sobotę, 27 kwietnia w godzinach 10-14. W te dni obowiązują ceny “internetowe”, czyli 15 zł za bilet normalny, 10 zł za ulgowy i 2 zł za bilet dziecięcy. Z kolei bilet rodzinny (dwie dorosłe osoby plus dwoje dzieci) kosztuje 25 zł.

W dniu meczu z Odrą Opole kasa biletowa będzie czynna od godz. 13. Każdy bilet – z wyjątkiem dziecięcego, którego cena się nie zmienia – będzie droższy o 5 zł.