fbpx
Warta Poznań

Mecz Warty Poznań z GKS Katowice na żywo w TV

Ostatni w tym sezonie Fortuna 1. Ligi występ piłkarzy Warty Poznań przed własną widownią – zaplanowany na sobotę, 11 maja pojedynek z GKS Katowice – pokaże na żywo stacja Polsat Sport.

Mecz Warty Poznań z GKS Katowice odbędzie się w ramach przedostatniej kolejki ligowej. Będzie to już 33 seria spotkań. Większość meczów rozpocznie się w sobotę, 11 maja o godz. 17:45. Są dwa wyjątki. Pierwszy dotyczy starcia GKS Tychy z GKS 1962 Jastrzębie, do którego dojdzie już 1 maja. Przyspieszony termin jest związany z tym, że stadion w Tychach będzie przygotowywany do młodzieżowych mistrzostw świata, które rozpoczynają się 23 maja. Na obiekcie GKS zostanie m.in. wymieniona murawa z myślą o mundialu U-20.

Drugim wyjątkiem jest pojedynek w “Ogródku”. Ze względu na transmisję telewizyjną na antenie Polsatu Sport mecz został przesunięty na godz. 12:15. Nie zmieniła się data – mecz odbędzie się w sobotę, 11 maja.

Oprócz spotkania z GKS Katowice, drużyna Petra Nemca zagra w tym sezonie jeszcze z Chrobrym Głogów (w piątek, 3 maja o godz. 18) oraz Bruk-Bet Termalicą Nieciecza – w sobotę, 18 maja o godz. 17:30.