fbpx
Petr Nemec (trener Warty Poznań) po meczu z Chrobrym Głogów

Opinie trenerów po meczu Chrobry Głogów – Warta Poznań

Po emocjonującej końcówce Warta Poznań uratowała remis 1:1 z Chrobrym Głogów w meczu otwierającym 32. kolejkę Fortuna 1. Ligi. Oto jak trenerzy obu zespołów podsumowali mecz:

Petr Nemec, trener Warty Poznań: Myślę, że podsumowanie tego meczu znów będzie bardzo krótkie. Nie mogę oceniać gry w piłkę, bo to co dzisiaj widzieliśmy, to nie była gra w piłkę, tylko gra o punkty. Kto ich zdobędzie więcej, ten będzie miał większą szansę na utrzymanie. Dla nas skończyło się to szczęśliwie, bo praktycznie w 90 minucie wyrównaliśmy. Myślę, że ten punkt dla nas będzie na wagę złota. Także dziękuje chłopakom za to, że się nie położyli i grali do samego końca, ale tak jak powiedziałem na początku, nie mogę ocenić naszej gry./em>

Grzegorz Niciński, trener Chrobrego Głogów: Stawka była wysoka, to było widać z obu stron. Ja mogę tylko żałować, że dostaliśmy bramkę z rzutu karnego w samej końcówce meczu. Spotkanie nie było porywające. Każdy starał się stwarzać sytuację. Myśmy do przerwy mieli klarowniejsze. W drugiej najpierw nasza bramka, potem Warty sytuacja, a później rzut karny – niestrzelony. To mnie niepokoi, że po obronie Abramowicza byliśmy bierni i zremisowaliśmy mecz, ale są dwie kolejki do końca i mamy punkt. Trzeba go naprawdę szanować. Przed nami mecze na śmierć i życie z Bytovią Bytów i Podbeskidziem. Z tej ligi jeszcze nikt nie spadł i ja napewno wierzę w drużynę, i myślę, że stać nas na to by się utrzymać. Dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe.


Zobacz galerię zdjęć z meczu