fbpx
Warta Poznań

Kupiłaś/kupiłeś w tym sezonie bilet na mecz Warty Poznań? Na spotkanie z GKS wejdziesz za 2 zł!

Chcemy podziękować kibicom, którzy w poprzednich meczach wspierali Wartę Poznań w walce o utrzymanie się w Fortuna 1. Lidze – mówi właściciel klubu Bartłomiej Farjaszewski. Osoby, które choć raz nabyły bilet na ligowe spotkanie “Zielonych” w tym sezonie, do czwartku mogą kupić wejściówkę na mecz z GKS Katowice za 2 zł.

Zaplanowany na sobotę, 11 maja pojedynek Warty Poznań z GKS Katowice będzie pożegnaniem zespołu Petra Nemca z poznańskimi kibicami. Tydzień później “Zieloni” zagrają na wyjeździe z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza i zakończą sezon w Fortuna 1. Lidze. Od niedzieli wiemy już, że jest to sezon udany, bo beniaminek spełnił swój cel i zapewnił sobie pozostanie na zapleczu ekstraklasy na kolejną edycję rozgrywek.

W sobotę tym bardziej warto więc przyjść na stadion przy Drodze Dębińskiej 12 i podziękować drużynie za kończący się sezon. Klub przygotował niespodziankę dla tych fanów “Zielonych”, którzy choć raz w tym sezonie kupili bilet na mecz Warty Poznań. Mogą oni nabyć wejściówkę na sobotnie spotkanie za jedyne 2 zł. – Chcemy w ten sposób podziękować kibicom, którzy w poprzednich meczach wspierali Wartę Poznań w walce o utrzymanie się w lidze – tłumaczy właściciel klubu Bartłomiej Farjaszewski.

Specjalna cena biletu przysługuje osobom, których numer PESEL został w tym sezonie zarejestrowany w systemie sprzedaży biletów. Uwaga! Promocyjna cena obowiązuje do czwartku, 9 maja włącznie. Przedsprzedaż kart wstępu na sobotni mecz trwa już w internecie na bilety.klubwarta.pl. Zachęcamy do zakupu wejściówek właśnie za pośrednictwem tej platformy.

Warta Poznań - GKS Jastrzębie

Twoje korzyści:
– kupujesz bilet bez wychodzenia z domu,
– w przedsprzedaży płacisz mniej – 15 zł za bilet normalny, 10 zł za ulgowy i 2 zł za bilet dziecięcy,
– nie stoisz w kolejce do kasy,
– nie musisz pamiętać, czy masz bilet ze sobą – wystarczy, że pokażesz go na ekranie urządzenia przenośnego typu smartfon, tablet itp. przy wejściu na stadion.

Przedsprzedaż w kasie biletowej przy Drodze Dębińskiej 12 będzie prowadzona w czwartek i piątek (9 i 10 maja) w godzinach 12-18. W te dni obowiązują ceny “internetowe”, czyli 15 zł za bilet normalny, 10 zł za ulgowy i 2 zł za bilet dziecięcy. Z kolei bilet rodzinny (dwie dorosłe osoby plus dwoje dzieci) kosztuje 25 zł. W czwartek będzie możliwość zakupu biletu w specjalnej cenie 2 zł przez osoby, których numer PESEL jest zarejestrowany w systemie biletowym.

W dniu meczu z GKS Katowice kasa biletowa będzie czynna od godz. 10. Każdy bilet – z wyjątkiem dziecięcego, którego cena się nie zmienia – będzie droższy o 5 zł. W dniu meczu, podobnie jak w piątek, nie będzie już możliwości zakupu wejściówki w promocyjnej cenie 2 zł (wyjątkiem jest oczywiście bilet dziecięcy).