fbpx
Warta Pozanń - GKS Tychy; fot. Adam Ciereszko

Rekordowa frekwencja na meczu Warty Poznań z GKS Katowice?

Już ponad tysiąc biletów sprzedała Warta Poznań na sobotni mecz z GKS Katowice w 33. Kolejce Fortuna 1. Ligi. Wszystko wskazuje na to, że ostatni w tym sezonie mecz „Zielonych” przed własną publicznością obejrzy rekordowa liczba widzów.

Dotychczas meczem z najliczniejszą publicznością w „Ogródku” był marcowy pojedynek z GKS Tychy. Na trybunach stadionu przy Drodze Dębińskiej zjawiło się wówczas 1188 widzów. Oznacza to, że zajętych było blisko 60 procent miejsc na stadionie, który może pomieścić 2000 osób. Teraz jest już właściwie pewne, że wynik z 24 marca zostanie poprawiony w sobotę podczas meczu z GKS Katowice (początek o godz. 12:15).

Tuż po południu w piątek, w ostatnim dniu przedsprzedaży biletów na to spotkanie, uprawnionych do wejścia na stadion było już ponad tysiąc osób. Wielu kibiców skorzystało ze specjalnej oferty – fani, którzy choć raz nabyli w tym sezonie bilet na mecz „Zielonych”, teraz za wejściówkę płacili tylko 2 zł. Ponadto do Poznania wybiera się też bardzo liczna grupa kibiców śląskiej drużyny. Kupili oni ponad 400 biletów.

Przedsprzedaż wejściówek będzie prowadzona w piątek do godz. 18 w kasie biletowej przy Drodze Dębińskiej 12. W sobotę kasa zostanie otwarta o godz. 10. Zachęcamy do zakupu biletów w internecie na bilety.klubwarta.pl. Jeżeli wszystkie miejsca na stadionie zostaną sprzedane, poinformujemy o tym na wartapoznan.pl oraz na Facebooku i Twitterze.