fbpx
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Warta Poznań 1:0. Trenerzy Petr Nemec i Marcin Kaczmarek

Komentarze trenerów po meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Warta Poznań

Gol Romana Gergela w przedostatniej minucie meczu przesądził o porażce Warty Poznań z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza (0:1) w ostatniej kolejce sezonu Fortuna 1. Ligi. Oto, jak podsumowali to spotkanie trenerzy obu zespołów:

Petr Nemec (trener Warty Poznań): Uważam, że remis byłby wynikiem sprawiedliwym, ale zmarnowaliśmy w pierwszej połowie bardzo dobre sytuacje i niestety zostaliśmy za to ukarani w końcówce.

Marcin Kaczmarek (trener Bruk-Bet Termaliki Nieciecza): To był otwarty mecz, w którym każda z drużyn chciała dobrze zakończyć sezon. My byliśmy skuteczniejsi, bo Warta do przerwy też miała swoje szanse. Cieszę się, że ten trudny dla Termaliki sezon zakończyliśmy zwycięstwem. Mój kontrakt jest ważny do 30 czerwca i kończę współpracę z klubem z Niecieczy. Przedstawiłem swój plan działania na przyszły sezon, ale szefostwo zdecydowało, że ma inną koncepcję, więc podaliśmy sobie ręce. Dziękuję za te ciekawe miesiące. Zastałem drużynę na ostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem pięciu punktów. Udało się zażegnać kryzys i kończymy na 8. pozycji. Biorąc pod uwagę tylko okres mojej pracy, lokata byłaby pewnie wyższa. Dziękuję piłkarzom za zaangażowanie i cały wkład, jaki wnieśli. Będę trzymał kciuki za Termalicę. Chcę także podziękować kibicom, którzy zawsze nas wspierali. Nawet gdy na wyjazd jechała garstka ludzi, to trzeba ich traktować z wielkim szacunkiem. Życzę klubowi dalszych sukcesów.

Zobacz galerię zdjęć z meczu