fbpx
Tomasz Dejewski (Warta Poznań)

Tomasz Dejewski odchodzi z Warty Poznań

Tomasz Dejewski nie przedłużył kontraktu i po 3 sezonach odejdzie z Warty Poznań. 24-letni obrońca związał się 2-letnią umową z Lechem Poznań, z którego w 2016 roku trafił na Drogę Dębińską.

Wychowanek Olimpii Grudziądz był podstawowym obrońcą “Zielonych” w dwóch pierwszych sezonach. W II lidze rozegrał 61 spotkań, w których strzelił 5 goli. Był ważnym zawodnikiem zespołu, który rok temu wywalczył awans na zaplecze ekstraklasy. W minionych rozgrywkach Fortuna 1. Ligi 16 razy wybiegał na boisko. Część rundy wiosennej stracił z powodu kontuzji stawu skokowego, odniesionej w Nowym Sączu, podczas starcia z Sandecją. Ostatni raz Tomasz Dejewski zagrał dla Warty Poznań 3 maja w wyjazdowym spotkaniu z Chrobrym Głogów. W sumie 24-latek rozegrał 78 oficjalnych meczów w zielonych barwach.

Umowa Tomasza Dejewskiego z Wartą Poznań obowiązuje tylko do końca czerwca. Zawodnik nie był zainteresowany podpisaniem nowego kontraktu. W środę Lech Poznań ogłosił powrót swojego dawnego zawodnika, który związał się z klubem z Bułgarskiej na 2 lata.

Tomku, dziękujemy za grę i czas spędzony w Warcie Poznań. Życzymy wielu sukcesów!