fbpx
Warta Poznań wyjechała na obóz do Jarocina. Trener Piotr Tworek

Piłkarze Warty Poznań wyjechali na obóz do Jarocina

22 zawodników znalazło się w kadrze zespołu Warty Poznań, który w poniedziałek wyjechał na obóz przygotowawczy do Jarocina. “Zieloni” będą tam do soboty, a w trakcie obozu rozegrają sparing z ŁKS Łódź (w środę, w Grodzisku Wlkp.).

W drużynie, którą trener Piotr Tworek zabrał do Jarocina, jest kilka nowych twarzy. Oprócz zawodników, którzy wzmocnili Wartę Poznań, czyli Tomasza Boczka, Jakuba Kuzdry i Gracjana Jarocha, do autokaru wsiedli Nikodem Fiedosewicz i Aleks Ławniczak. Obaj są wychowankami klubu, ale w minionym sezonie byli na wypożyczeniach.

Osobną grupę stanowią zawodnicy z zespołów juniorskich. To bramkarz Norbert Łuczak (rocznik 2003) oraz zawodnicy urodzeni w 2002 roku: obrońca Kacper Tomaszczak i pomocnicy Maksymilian Lisowski i Mikołaj Rakowski.

Do Jarocina nie pojechał kontuzjowany Bartosz Kalupa. Z kolei Adrian Laskowski przechodzi rehabilitację po operacji ścięgna Achillesa.

KADRA WARTY POZNAŃ NA OBÓZ W JAROCINIE (1-6 LIPCA)
Bramkarze:
Tomasz Laskowski, Adrian Lis, Norbert Łuczak. Obrońcy: Tomasz Boczek, Nikodem Fiedosewicz, Bartosz Kieliba, Jakub Kiełb, Jakub Kuzdra, Aleks Ławniczak, Kacper Tomaszczak. Pomocnicy: Krzysztof Biegański, Adrian Cierpka, Michał Grobelny, Robert Janicki, Michał Jakóbowski, Maksymilian Lisowski, Artur Marciniak, Serhij Napołow, Mikołaj Rakowski, Kajetan Szmyt. Napastnicy: Gracjan Jaroch, Łukasz Spławski.