fbpx
Krzysztof Biegański

Krzysztof Biegański nie jest już zawodnikiem Warty Poznań

Warta Poznań nie przedłużyła kontraktu z Krzysztofem Biegańskim. 31-letni pomocnik odszedł z klubu po czterech sezonach spędzonych przy Drodze Dębińskiej.

Dotychczasowa umowa doświadczonego skrzydłowego z poznańskim klubem obowiązywała do końca czerwca. Zawodnik rozpoczął z “Zielonymi” przygotowania do nowego sezonu, wystąpił we wszystkich dotychczasowych sparingach i strzelił nawet gola w spotkaniu z Zagłębiem Lubin. Po środowym meczu kontrolnym z ŁKS Łódź zapadła jednak decyzja, że klub nie zaproponuje Krzysztofowi Biegańskiemu nowego kontraktu. Piłkarz opuścił już zgrupowanie w Jarocinie.

Krzysztof Biegański występował w Warcie Poznań od 2015 roku. W III lidze zdobył 13 bramek w 32 meczach i miał znaczący udział w awansie “Zielonych” do II ligi. Przez 2 następne sezony zagrał w niej 45 razy (3 gole) i rok temu świętował promocję do I ligi. Na zapleczu ekstraklasy wystąpił 23 razy (ale tylko raz od pierwszej do ostatniej minuty), zdobył 3 bramki – wszystkie na początku sezonu. Wiosną tylko pięć razy wychodził w podstawowym składzie poznańskiego zespołu.

Dziękujemy za ponad sto oficjalnych meczów w Warcie Poznań i życzymy dalszych sukcesów!