fbpx
Łukasz Trałka na treningu Warty Poznań

Łukasz Trałka rozpoczął treningi z Wartą Poznań

Siedmiokrotny reprezentant Polski, Łukasz Trałka trenuje z Wartą Poznań. Na razie nie wiadomo jeszcze, czy doświadczony pomocnik będzie w nadchodzącym sezonie występował w zespole “Zielonych”.

Przez ostatnie 7 sezonów Łukasz Trałka był zawodnikiem Lecha Poznań i długo zakładał w nim opaskę kapitana drużyny. Zdobył mistrzostwo Polski i dwukrotnie Superpuchar Polski. Wcześniej występował m.in. w Pogoni Szczecin, ŁKS Łódź, Lechii Gdańsk i Polonii Warszawa. W sumie uzbierał imponujące 371 występów w ekstraklasie, w których zdobył 24 bramki. Zajmuje 16. miejsce w zestawieniu piłkarzy z największą liczbą meczów w najwyższej klasie rozgrywkowej w kraju.

Łukasz Trałka trenuje z Wartą Poznań

Od 1 lipca 35-letni pomocnik jest wolnym zawodnikiem, gdyż wygasł jego kontrakt z Lechem. W poniedziałek Łukasz Trałka wziął udział w treningu Warty Poznań. – Trenuję z drużyną i przygotowuję się do nowego sezonu. W ciągu najbliższych kilku dni wyjaśni się, czy zostanę zawodnikiem Warty Poznań – mówi piłkarz, który w latach 2008-2012 wystąpił w siedmiu meczach reprezentacji narodowej.