fbpx

Trwa sprzedaż biletów na mecz Warta Poznań – GKS Bełchatów

Na platformie bilety.klubwarta.pl rozpoczęła się sprzedaż biletów na pierwszy mecz Warty Poznań w roli gospodarza w tym sezonie Fortuna 1. Ligi. Wstęp na sobotni pojedynek z GKS Bełchatów kosztuje 5 zł.

W najbliższym czasie swoje mecze w roli gospodarza Warta Poznań będzie rozgrywała na obiekcie przy ul. Powstańców Chocieszyńskich 52 w Grodzisku Wlkp. To stadion oddalony od „Ogródka” przy Drodze Dębińskiej o ok. 50 km. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dotarcie do Grodziska Wlkp. będzie rodziło dodatkowe koszty, dlatego zdecydowaliśmy się obniżyć ceny biletów na mecze ligowe „Zielonych”. W sprzedaży będzie tylko jeden rodzaj wejściówki – za 5 zł. To cena, która z jednej strony pozwoli nam pokryć koszt obsługi sprzedaży biletów, a dla kibiców nie powinna stanowić przeszkody przy podjęciu decyzji o udaniu się na mecz i kibicowaniu Warcie Poznań.

Zachęcamy do nabywania biletów na mecz za pośrednictwem platformy bilety.klubwarta.pl. Zakupione tam wejściówki można wydrukować i zabrać ze sobą na mecz lub okazać przy wejściu na stadion na ekranie urządzenia mobilnego – smartfona, tabletu itp. Decyzja należy do kibiców. W dniu meczu z GKS Bełchatów (sobota, 3 sierpnia, pierwszy gwizdek o godz. 17) wejściówki będzie można kupić w kasach biletowych na stadionie.

W rundzie jesiennej klub nie będzie prowadził sprzedaży karnetów.

Co ważne, przy zakupie biletów nie będzie możliwości wyboru konkretnego miejsca. Bilet będzie uprawniał do wejścia na sektory A , B, C i D. Znajdują się tam miejsca pod zadaszoną trybuną od strony ul. Sportowej. Dla zmotoryzowanych kibiców będą przygotowane miejsca parkingowe tuż przy stadionie (patrz plan).

Warta Poznań gra w Grodzisku Wlkp. - plan stadionu

Sympatycy „Zielonych”, którzy na mecz do Grodziska Wlkp. zechcą wybrać się koleją, mogą wysiąść z pociągu już na stacji Grąblewo, z której do przejścia na stadion jest ok. kilometra. Podobny dystans będą mieli do pokonania kibice, którzy wysiądą na stacji w Grodzisku Wlkp. Sama podróż w jedną stronę pociągiem Kolei Wielkopolskich (reklamują się sympatycznie brzmiącym hasłem Kolej Warta podróżowania) zajmuje mniej więcej godzinę.

Rozkład jazdy wybranych pociągów Kolei Wielkopolskich na sobotę, 3 sierpnia:

Wyjazd: Poznań Główny (godz. 14:08); Przyjazd: Grąblewo (15:24), Grodzisk Wlkp. (15:29)
Wyjazd: Poznań Główny (15:23); Przyjazd: Grąblewo (16:12), Grodzisk Wlkp. (16:17)
Wyjazd: Poznań Główny (15:52); Przyjazd: Grąblewo (16:47), Grodzisk Wlkp. (16:51)

Kibicu! Bądź z nami na meczach w Grodzisku Wlkp.