fbpx

Warta Poznań na Pyrlandia Aquanet Festiwal 2019. Zostań “Football Ninja”

Zawodnicy Warty Poznań, trenerzy i młodzi piłkarze Akademii Warty Poznań wezmą udział w Pyrlandia Aquanet Festiwal 2019, który już po raz 16. odbędzie się w Parku Jana Pawła II. Start o godz. 15 w sobotę, 31 sierpnia.

Pyrlandia Aquanet Festiwal to impreza znana wcześniej jako Dni Pyrlandii – dobrze odbierana przez mieszkańców Poznania. W tym roku weźmie w niej udział również Warta Poznań. Na stoisku „Zielonych” będzie można spotkać m.in. zawodników, którzy nie pojadą na mecz ligowy do Grudziądza, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, zdobyć autograf itp.

Ponadto trenerzy i młodzi zawodnicy Akademii Warty Poznań zaprezentują pokazowy trening piłkarski, w którym będą mogły wziąć również udział dzieci. Sporą atrakcją dla nich powinna być też zabawa „Football Ninja”, czyli seria konkurencji, w których będzie można sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie.

Na stoisku będzie można uzyskać informacje na temat powstającej sekcji amp futbolu Warty Poznań.

Warta Poznań na Pyrlandia Aquanet Festiwal 2019 – 31 sierpnia, Park Jana Pawła II
Godz. 15-16 – prezentacja grup dziecięcych Akademii Warty Poznań z opcją wzięcia udziału w treningu,
Godz. 16-17 – zabawa dla dzieci „Football Ninja” czyli konkurencje piłkarskie, takie jak celność strzału na bramkę, żonglerka, slalom, „zakręcony ninja”,
Równolegle: – spotkanie z zawodnikami Warty Poznań; przedstawienie projektu amp futbolu w Warcie Poznań,
Godz. 17–18 – gry i zabawy piłkarskie

Zapraszamy!