fbpx
Warta Poznań na stadionie w Grodzisku Wlkp.

Bilety na mecz Warty Poznań z Miedzią Legnica już w sprzedaży

Na stronie bilety.klubwarta.pl trwa sprzedaż biletów na mecz Warty Poznań z Miedzią Legnica w 10. kolejce Fortuna 1 Ligi. W pojedynku zaplanowanym na niedzielę, 29 września (godz. 15) “Zieloni” będą bronili pozycji lidera! Wspieraj zespół, wstęp na stadion w Grodzisku Wlkp. kosztuje tylko 5 zł.

Po dwóch z rzędu zwycięstwach drużyna trenera Piotra Tworka jest na pierwszym miejscu w ligowej tabeli. Przez komentatorów jest chwalona za swój efektowny styl gry. “Zieloni” prezentują go również w Grodzisku Wlkp., gdzie zdobyli 10 na 12 możliwych punktów – pokonali GKS Bełchatów, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Odrę Opole i zremisowali z GKS Jastrzębie. Teraz na stadion przy ul. Powstańców Chocieszyńskich przyjedzie Miedź Legnica, która jeszcze w poprzednim sezonie występowała w ekstraklasie. Szykuje się pasjonujące widowisko.

Bilet na mecz Warta Poznań - Miedź Legnica

Zachęcamy do zakupu biletów w internecie, na stronie bilety.klubwarta.pl. Kupione tam wejściówki można wydrukować i zabrać ze sobą na mecz lub okazać przy wejściu na stadion na ekranie urządzenia mobilnego – smartfona, tabletu itp. Decyzja należy do kibiców. W dniu meczu karty wstępu będzie można kupić w kasach biletowych na stadionie. Uprawniają one do wejścia na stadion i zajęcia miejsca na zadaszonej trybunie w sektorach A , B, C lub D. Dla zmotoryzowanych kibiców będą przygotowane miejsca parkingowe tuż przy stadionie (patrz plan).

Warta Poznań gra w Grodzisku Wlkp. - plan stadionu

Kibice Warty Poznań, którzy na mecz do Grodziska Wlkp. wybiorą się pociągiem, mogą wysiąść już na stacji Grąblewo, z której do stadionu jest mniej niż kilometr. Podobny dystans jest do pokonania ze stacji w Grodzisku Wlkp. Sama podróż w jedną stronę pociągiem Kolei Wielkopolskich zajmuje niespełna godzinę.

Rozkład jazdy wybranych pociągów Kolei Wielkopolskich na niedzielę, 29 września:

Wyjazd: Poznań Główny (godz. 11:52); Przyjazd: Grąblewo (12:49), Grodzisk Wlkp. (12:54)
Wyjazd: Poznań Główny (13:55); Przyjazd: Grąblewo (14:43), Grodzisk Wlkp. (14:47)

Kibicuj Warcie Poznań na meczach w Grodzisku Wlkp!