fbpx
Warta Poznań, kibice w Grodzisku Wlkp.

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na mecz Warty Poznań z Zagłębiem Sosnowiec

Na stronie bilety.klubwarta.pl ruszyła sprzedaż biletów na mecz Warty Poznań z Zagłębiem Sosonowiec w 14. kolejce Fortuna 1 Ligi. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 19 października o godz. 17:45. Bądź tego popołudnia z “Zielonymi”! Wstęp na stadion w Grodzisku Wlkp. kosztuje tylko 5 zł.

Piłkarze trenera Piotra Tworka świetnie radzą sobie na obiekcie przy ul. Powstańców Chocieszyńskich. Jedyny remis zanotowali w starciu z GKS Jastrzębie, a w pozostałych meczach zdobyli komplet punktów, wygrywając kolejno z GKS Bełchatów, Podbeskidziem Bielsko Biała, Odrą Opole oraz Miedzią Legnica, która jeszcze kilka miesięcy temu występowała w ekstraklasie. Teraz do Wielkopolski przyjeżdża inny spadkowicz z najwyższej klasy rozgrywkowej, ekipa Zagłębia Sosnowiec. Zapowiada się kolejny emocjonujący mecz, w którym Warta Poznań będzie chciała podtrzymać swoją świetną serię w Fortuna 1 Lidze.

Bilety na mecz Warta Poznań - Zagłębie Sosnowiec

Zachęcamy do zakupu biletów w internecie, na stronie bilety.klubwarta.pl. Zakupione wejściówki można wydrukować i zabrać ze sobą na mecz lub okazać przy wejściu na stadion na ekranie urządzenia mobilnego – smartfona, tabletu itp. Decyzja należy do kibiców. W dniu meczu karty wstępu będzie można kupić w kasach biletowych na stadionie. Uprawniają one do wejścia na stadion i zajęcia miejsca na zadaszonej trybunie w sektorach A , B, C lub D. Dla zmotoryzowanych kibiców będą przygotowane miejsca parkingowe tuż przy stadionie (patrz plan).

Warta Poznań gra w Grodzisku Wlkp. - plan stadionu

Na mecz do Grodziska Wlkp. można udać się pociągiem. Kibice Warty Poznań mogą wysiąść już na stacji Grąblewo, z której do stadionu jest niespełna kilometr. Podobny dystans jest do pokonania ze stacji w Grodzisku Wlkp. Sama podróż w jedną stronę pociągiem Kolei Wielkopolskich zajmuje niespełna godzinę.

Rozkład jazdy wybranych pociągów Kolei Wielkopolskich na sobotę, 19 października:

Wyjazd: Poznań Główny (godz. 15:24); Przyjazd: Grąblewo (16:12), Grodzisk Wlkp. (16:17)
Wyjazd: Poznań Główny (15:52); Przyjazd: Grąblewo (16:46), Grodzisk Wlkp. (16:51)

Kibicuj Warcie Poznań na meczach w Grodzisku Wlkp!