fbpx
Nowy Przyjaciel Warty Poznań

Fox Travel, ELPE Consulting i MK Partner Przyjaciółmi Warty Poznań

Firma transportowa Fox Travel dołączyła do grona Przyjaciół Warty +. Na współpracę w ramach pakietu Przyjaciel Warty zdecydowały się firmy ELPE Consulting i MK Partner. Witamy z Zielonej Rodzinie!

Fox Travel

Założona w 2009 roku firma jest z pewnością świetnie znana kibicom Warty Poznań. To właśnie autokarami z herbem klubu i charakterystycznym logotypem z lisem podróżują na mecze piłkarze “Zielonych”. Fox Travel zajmuje się wynajmem pojazdów wraz z kierowcami dla rozmaitych grup pasażerów, udających się m.in. na wakacje, wesele, integrację pracowniczą, wycieczkę szkolną/przedszkolną itp., zarówno w Polsce, jak i Europie.

ELPE Consulting

ELPE Consulting zajmuje się z kolei świadczeniem usług doradczych w zakresie marketingu sportowego. Swoją działalność prowadzi od blisko dekady i oferuje wsparcie zarówno na poziomie tworzenia projektów oraz ich realizacji. Ma w swoim portfolio współpracę m.in. z klubami piłkarskimi i żużlowymi z najwyższych klas rozgrywkowych w Polsce, a także ze spółkami Ekstraklasa i Speedway Ekstraliga.

MK Partner

Założona w 2014 roku kancelaria Meissner Kozioł Kaczmarek & Partner świadczy usługi prawne dla polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych, w szczególności firm działających na rynku polskim i niemieckim. Atutem kancelarii jest połączenie wiedzy z doświadczeniem i kreatywnością w doradztwie prawnym, co pozwala rozwiązać nawet najtrudniejsze problemy pojawiające się przy prowadzeniu działalności gospodarczej.

Bardzo cieszymy się, że mamy nowych Przyjaciół. Dziękujemy za zaufanie!

Zostań Przyjacielem Warty Poznań. Pakiety dostępne już od 200 zł