fbpx
Warta Poznań w Grodzisku Wlkp.

Trwa sprzedaż biletów na mecz Warty Poznań z Chojniczanką Chojnice

Na stronie bilety.klubwarta.pl można już kupować bilety na mecz Warty Poznań z Chojniczanką Chojnice w 16. kolejce Fortuna 1 Ligi. Pojedynek zaplanowano na niedzielę, 3 listopada, na godz. 13, a wstęp na stadion w Grodzisku Wlkp. kosztuje tylko 5 zł. Liczymy na Twoje wsparcie!

To będzie ostatni mecz Warty Poznań w roli gospodarza, w pierwszej części sezonu Fortuna 1 Ligi. Ta runda jest bardzo udana dla “Zielonych”, którzy są wiceliderem tabeli i zewsząd zbierają pochwały za swoją grę i osiągane wyniki. Niedzielny mecz to jedna z ostatnich okazji, żeby zobaczyć na żywo “Swojską bandę” trenera Piotra Tworka. Po meczu z Chojnicznaką Chojnice poznaniacy zagrają jeszcze na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn i w lidze rozpocznie się runda rewanżowa. Do końca roku Warta Poznań zagra w niej jeszcze tylko dwa mecze: 17 listopada ze Stalą Mielec i na przełomie listopada i grudnia – z Wigrami Suwałki. Warto więc pojawić się w niedzielę na stadionie przy ul. Powstańców Chocieszyńskich. Tym bardziej, że “Zieloni” nie zawodzą w meczach rozgrywkach na tym obiekcie. Wygrali tam 4 z 6 pojedynków, a nawet gdy ostatnio ulegli Zagłębiu Sosnowiec, to stworzyli pasjonujące widowisko, w którym do ostatnich chwil walczyli o zdobycie choćby punktu.

Bilet na mecz Warta Poznań - Chojniczanka Chojnice już za 5 zł

Zachęcamy do nabycia biletu w internecie, na stronie bilety.klubwarta.pl. Zakupione wejściówki można wydrukować i zabrać ze sobą na mecz lub okazać przy wejściu na stadion na ekranie urządzenia mobilnego – smartfona, tabletu itp. Decyzja należy do kibiców. W dniu meczu karty wstępu będzie można kupić w kasach biletowych na stadionie. Uprawniają one do wejścia na stadion i zajęcia miejsca na zadaszonej trybunie w sektorach A , B, C lub D. Dla zmotoryzowanych kibiców będą przygotowane miejsca parkingowe tuż przy stadionie (patrz plan).

Warta Poznań gra w Grodzisku Wlkp. - plan stadionu

Na mecz do Grodziska Wlkp. można udać się pociągiem. Kibice Warty Poznań mogą wysiąść już na stacji Grąblewo, z której do stadionu jest niespełna kilometr. Podobny dystans jest do pokonania ze stacji w Grodzisku Wlkp. Sama podróż w jedną stronę pociągiem Kolei Wielkopolskich zajmuje niespełna godzinę.

Rozkład jazdy wybranych pociągów Kolei Wielkopolskich na niedzielę, 3 listopada:

Wyjazd: Poznań Główny (godz. 8:08); Przyjazd: Grąblewo (9:03), Grodzisk Wlkp. (9:08)
Wyjazd: Poznań Główny (11:52); Przyjazd: Grąblewo (12:49), Grodzisk Wlkp. (12:54)

Kibicuj Warcie Poznań w Grodzisku Wlkp! Liczymy na Twoje wsparcie!