fbpx
Jakub Kiełb (Warta Poznań)

Trwa sprzedaż biletów na mecz Warty Poznań ze Stalą Mielec

Na stronie bilety.klubwarta.pl można kupować bilety na mecz Warty Poznań ze Stalą Mielec w 18. kolejce Fortuna 1 Ligi. Pierwszy pojedynek rundy rewanżowej odbędzie się w niedzielę, 17 listopada o godz. 12:40. Wstęp na stadion w Grodzisku Wlkp. kosztuje tylko 5 zł. Liczymy na Twoje wsparcie!

To już przedostatnia w tym roku okazja do tego, żeby zobaczyć “Zielonych” na żywo w roli gospodarzy. Zespół trenera Piotra Tworka właśnie został mistrzem pierwszej części sezonu Fortuna 1 Ligi i będzie walczył o to, żeby spędzić zimę na pierwszym miejscu w tabeli. Po meczu ze Stalą Mielec poznaniaków czekają jeszcze tylko pojedynki z GKS Bełchatów (w sobotę, 23 listopada, w Bełchatowie) oraz z Wigrami Suwałki (w niedzielę, 1 grudnia, w Grodzisku Wlkp.). Warto pojawić się więc na stadionie nie tylko po to, żeby wspierać drużynę w walce o punkty, ale również po to, żeby przeżywać wspólnie jeden z najlepszych od lat sezonów w wykonaniu piłkarzy Warty Poznań!

Bilet na mecz Warta Poznań - Stal Mielec już za 5 zł

Na stadionie w Grodzisku Wlkp. “Zieloni” radzą sobie bardzo dobrze. Wygrali pięć z siedmiu meczów i zdobyli 16 pkt na 21 możliwych do zdobycia. Kibice oglądają dobre, pasjonujące pojedynki, w których poznański zespół do końca walczy o korzystny wynik. Teraz będzie chciał się zrewanżować Stali Mielec za porażkę 1:2 w pierwszym występie w tym sezonie. Emocji z pewnością nie zabraknie.

Zachęcamy do nabycia biletu w internecie, na stronie bilety.klubwarta.pl. Zakupione wejściówki można wydrukować i zabrać ze sobą na mecz lub okazać przy wejściu na stadion na ekranie urządzenia mobilnego – smartfona, tabletu itp. Decyzja należy do kibiców. W dniu meczu karty wstępu będzie można kupić w kasach biletowych na stadionie. Uprawniają one do wejścia na stadion i zajęcia miejsca na zadaszonej trybunie w sektorach A , B, C lub D. Dla zmotoryzowanych kibiców będą przygotowane miejsca parkingowe tuż przy stadionie (patrz plan).

Warta Poznań gra w Grodzisku Wlkp. - plan stadionu

Na mecz do Grodziska Wlkp. można udać się pociągiem. Kibice Warty Poznań mogą wysiąść już na stacji Grąblewo, z której do stadionu jest niespełna kilometr. Podobny dystans jest do pokonania ze stacji w Grodzisku Wlkp. Sama podróż w jedną stronę pociągiem Kolei Wielkopolskich zajmuje mniej więcej godzinę.

Proponowane połączenie kolejowe w niedzielę, 17 listopada:

Wyjazd: Poznań Główny (godz. 8:08); Przyjazd: Grąblewo (9:03), Grodzisk Wlkp. (9:08)

Kibicuj Warcie Poznań w Grodzisku Wlkp! Bądź tego dnia z zespołem “Zielonych”!