fbpx
Nowy Przyjaciel Warty Poznań

Cztery kolejne firmy dołączyły do grona przyjaciół Warty Poznań

Agencja Ochrony Victory oraz firma budowlana Kowalski zostali “Przyjaciółmi Warty Plus”. Na współpracę z klubem w ramach pakietu “Przyjaciel Warty” zdecydowały się ponadto firmy Carp Online Justyna Borowczyk i Biznes Rada Grzegorz Grocki. Witamy z Zielonej Rodzinie!

Agencja Ochrony Victory

Agencja Victory świadczy kompleksowe usługi w zakresie ochrony mienia i osób. Ma doświadczoną kadrę wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu sprawnie realizuje zlecenia m.in. od firm deweloperskich, klubów sportowych, urzędów, administracji osiedli, zarządców obiektów użyteczności publicznej. Więcej na temat firmy znajdziesz TUTAJ.

Firma budowlana Kowalski

Firma remontowo-budowlana Leszek Kowalski Usługi Budowlane ma swoją siedzibę w Gruszczynie i działa w całej Wielkopolsce. W sposób kompleksowy zajmuje się budową oraz wykończeniem domów jednorodzinnych, mieszkań, lokali biurowych, a także remontami i adaptacją pomieszczeń pod np. sklepy. “Prace wykonujemy zarówno kompleksowo, poczynając od pomocy przy doborze projektu i uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, poprzez budowę domu „pod klucz” a kończąc na odbiorze budynku” – czytamy na stronie internetowej kowalskibud.pl.

Carp Online

Firma Carp Online jest właścicielem największego w Polsce sklepu z produktami, bez których nie może się obejść żaden szanujący się łowca karpi. Są to akcesoria czołowych światowych marek. Wszystko jest dostępne na stronie carponline.pl.

Biznes Rada

Poznańska firma Biznes Rada Grzegorz Grocki zajmuje się doradztwem prawnym oraz świadczy pomoc w sytuacjach trudnych i kryzysowych, zarówno dla firm, jak i osób fizycznych.

Nowym przyjaciołom “Zielonych” dziękujemy za zaufanie!


Zostań Przyjacielem Warty Poznań. Pakiety dostępne już od 200 zł