fbpx
Warta Poznań - Stal Mielec na stadionie w Grodzisku Wlkp.

Trwa sprzedaż biletów na mecz Warty Poznań z Wigrami Suwałki

Na stronie bilety.klubwarta.pl trwa już sprzedaż biletów na mecz Warty Poznań z Wigrami Suwałki w 20. kolejce Fortuna 1 Ligi. Pojedynkiem zaplanowanym na niedzielę, 1 grudnia, na godz. 13:30 “Zieloni” zakończą ligowe występy w tym roku. Wstęp na stadion w Grodzisku Wlkp. kosztuje tylko 5 zł. Bądź tego popołudnia z drużyną, która rozgrywa najlepszy sezon od lat!

To będzie ostatnia w tym roku okazja do tego, żeby zobaczyć na żywo występ piłkarzy Warty Poznań. Zespół trenera Piotra Tworka wygrał pierwszą część sezonu Fortuna 1 Ligi, jest w czołówce tabeli, a przy tym dobrze gra w piłkę i w ostatnich miesiącach dostarczył swoim kibicom wzruszeń i mnóstwa pozytywnych wrażeń. Warto więc pojawić się w niedzielę na stadionie w Grodzisku Wlkp., by z trybun wesprzeć “Zielonych” w walce o punkty w meczu z Wigrami Suwałki. W pierwszym starciu tych zespołów w tym sezonie poznaniacy wygrali w Suwałkach 2:1 i będą też faworytem pojedynku zaplanowanego na niedzielę, 1 grudnia. Emocji nie powinno zabraknąć!

Bilet na mecz Warta Poznań - Wigry Suwałki już za 5 zł

Zachęcamy do nabycia biletu w internecie, na stronie bilety.klubwarta.pl. Zakupione wejściówki można wydrukować i zabrać ze sobą na mecz lub okazać przy wejściu na stadion na ekranie urządzenia mobilnego – smartfona, tabletu itp. Decyzja należy do kibiców. Zakup biletu w internecie to najwygodniejsza metoda. Nie ma ryzyka utknięcia w kolejce po bilet pod stadionem i spóźnienia się na mecz.

W dniu meczu wejściówki będą sprzedawane w kasach biletowych. Bilety uprawniają one do wejścia na stadion i zajęcia miejsca na zadaszonej trybunie w sektorach A , B, C lub D. Dla zmotoryzowanych kibiców będą przygotowane miejsca parkingowe tuż przy obiekcie (patrz plan).

Warta Poznań gra w Grodzisku Wlkp. - plan stadionu

Na mecz do Grodziska Wlkp. można udać się pociągiem. Kibice Warty Poznań mogą wysiąść już na stacji Grąblewo, z której do stadionu jest niespełna kilometr. Podobny dystans jest do pokonania ze stacji w Grodzisku Wlkp. Sama podróż w jedną stronę pociągiem Kolei Wielkopolskich zajmuje mniej więcej godzinę.

Proponowane połączenia kolejowe w niedzielę, 1 grudnia:

Wyjazd: Poznań Główny (godz. 8:08); Przyjazd: Grąblewo (9:03), Grodzisk Wlkp. (9:08)
Wyjazd: Poznań Główny (godz. 11:52); Przyjazd: Grąblewo (12:49), Grodzisk Wlkp. (12:54)

Kibicuj Warcie Poznań w Grodzisku Wlkp! Bądź tego dnia z zespołem “Zielonych”!